حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/10 شمسی | 2023/12/01 میلادی

حضور نمایندگان کاراته ایران در مسابقات جهانی شوتوکان

حضور نمایندگان کاراته ایران در مسابقات جهانی شوتوکان

تیم منتخب شوتوکان کاراته ایران جهت حضور در رقابت‌های جهانی این سبک عازم توکیو ژاپن می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، احمد صافی عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی شوتوکان کاراته و نماینده این فدراسیون در ایران به دعوت فدراسیون جهانی به همراه تیم منتخب ایران برای حضور در جلسات فنی، سمینار آموزشی و شرکت در شانزدهمین دوره رقابت‌های جهانی عازم توکیو شدند. ضمن اینکه محسن شریفی در جلسه کمیته پزشکی این سبک (WSKF) به‌عنوان نماینده ایران حضور خواهد داشت.

تیم‌های منتخب ایران در دو گروه دختران و پسران و رده‌های سنی مختلف نیز در این دوره از مسابقات نیز حضور خواهند داشت. رقابت‌هایی که با شرکت کاراته کاهایی از چهل کشور دنیا برگزار خواهد شد. علی‌رضا ندیمی، امیرحسین حقی، نیکراد عسگری، سامیار بهاری، گندم ندیمی، قصرالدشت، آرام و آوا مرادی، سارینا شریفی اعضای تیم اعزامی ایران به این مسابقات هستند. نیلوفر صافی و بهزاد کشاورز نیز به‌عنوان مربی تیم را همراهی می‌کنند. محسن مجزی نماینده وزارت ورزش، بهنام ندیمی عضو هیئت‌رئیسه سبک، علی‌رضا حقی سرپرست تیم مردان، مرضیه کرمی سرپرست تیم بانوان نیز این تیم را همراهی خواهند کرد.

طبق برنامه اعلام‌شده از سوی فدراسیون جهان مسابقات طی روزهای جمعه و شنبه ۲۶ و ۲۷ آبان ماه با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار برگزار خواهد شد. ضمن اینکه سه روز سمینار و جلسات رسمی با حضور نمایندگان همه تیم‌های شرکت‌کننده ازجمله نماینده ایران برگزار می‌شود.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از