حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/12/09 شمسی | 2024/02/28 میلادی

حمایت همه‌جانبه امیر قلعه‌نویی از برانکو ایوانکوویچ

حمایت همه‌جانبه امیر قلعه‌نویی از برانکو ایوانکوویچ

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران حمایت همه‌جانبه‌ای از برانکو ایوانکوویچ در جام ملت‌های آسیا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، تیم ملی فوتبال ایران با کسب ۹ امتیاز در مرحله گروهی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا به‌عنوان یکی از بهترین تیم‌های این رقابت‌ها مجوز حضور در یک‌هشتم نهایی را دریافت کرد.

بااین‌وجود انتقاد از عملکرد فنی شاگردان امیر قلعه‌نویی وجود دارد تا نگرانی‌هایی درباره عدم تحقق رؤیای قهرمانی این تیم در جام ملت‌های آسیا وجود داشته باشد.

امیر قلعه‌نویی در گفتگو با شبکه تلویزیونی «عمان اسپورت» در خصوص عملکرد بازیکنان خود تأکید کرد: تا زمانی که بازیکنان تیمم خودباوری داشته باشند و بدانند چقدر عالی هستند می‌توانیم بهترین خودمان باشیم. من همچنان قبول دارم ضعف‌هایی داریم. هیچ‌وقت هم صفر نمی‌شوند بلکه با روندی که می‌بینیم در حال کمرنگ شدن است.

سرمربی تیم ملی ایران سپس به نتایج تیم ملی عمان اشاره کرد و گفت: قبول باید کرد فاصله در فوتبال آسیا روزبه‌روز کمتر می‌شود. همین تیم ملی عمان با برانکو ایوانکوویچ پیشرفت چشمگیری کرده است. آن‌ها تا لحظه آخر می‌جنگند و به خودباوری لازم برای بردن مقابل تیم هدی قدرتمند رسیده‌اند.

او ادامه داد: بازی این تیم مقابل تایلند را دیدم. عمان خیلی خوب بازی می‌کند. تأثیر فوتبال مدرن را در تصمیمات برانکو برای بازیکنان می‌توانستم به‌راحتی ببینم.

قلعه‌نویی در پایان در خصوص دیدار بعدی ملی پوشان ایران در جام ملت‌های آسیا خاطرنشان کرد: بازی به بازی پیش می‌رویم. هر دیدار یک فینال است. امیدوارم به‌خوبی با توجه به تلاش تمام ارکانی که کنار خودمان داریم موفق ظاهر شویم.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از