حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی

دردسر شیرین برای سرمربی جدید پرسپولیس

دردسر شیرین برای سرمربی جدید پرسپولیس

سرمربی جدید و برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به تعداد بازیکنانی که در خط دفاع دارد، با دردسر شیرینی مواجه شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، تیم فوتبال پرسپولیس پس از حضور در اردوی ۱۰ روزه در دوبی امارات از امروز دوشنبه تمرینات این تیم زیر نظر «اوسمار ویرا» سرمربی برزیلی این تیم برای ادامه مسابقات لیگ برتر و حاج حذفی پیگیری خواهد شد.

سرخ‌ها در نیم‌فصل «عبدالکریم حسن» بازیکن اسبق تیم ملی قطر و مرد سال آسیا در سال ۲۰۱۸ را به خدمت گرفتند و این بازیکن قرار است در پست دفاع چپ برای پرسپولیس به میدان برود. در نیم‌فصل اول مسابقات علی نعمتی بیشتر در این پست توسط یحیی گل‌محمدی به کار گرفته می‌شد درحالی‌که پست اصلی نعمتی دفاع وسط است و حالا با اضافه شدن حسن این بازیکن می‌تواند در پست تخصصی خود برای پرسپولیس به میدان برود.

پرسپولیس برای نیم‌فصل دوم، محمدحسین کنعانی زادگان، علی نعمتی و فرشاد فرجی را در پست دفاع وسط در اختیار دارد و علی احمدی و عبدالکریم حسن هم در سمت چپ خط دفاعی می‌توانند برای سرخ‌ها به میدان بروند.

فرشاد فرجی و علی احمدی در هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول در ترکیب پرسپولیس قرار گرفتند و نمایش قابل قبولی را از خود نشان دادند و در تمرینات نیم‌فصل هم عملکرد خوبی داشته‌اند و به‌این‌ترتیب اوسمار وی را برای انتخاب بازیکنان خود در خط دفاع با دردسر شیرینی مواجه شده است.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از