حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی
سخنگوی کمیته فنی فدراسیون والیبال:

در کمیته فنی برای انتخاب سرمربی عجله نکردیم

در کمیته فنی برای انتخاب سرمربی عجله نکردیم

سخنگوی کمیته فنی فدراسیون والیبال گفت: در جلسه کمیته فنی تصمیم بر این شد که برای انتخاب سرمربی تیم ملی عجله نکنیم چون گزینه‌ای نداشتیم، اما فقط قرار بود چند روز بیشتر گزینه‌ها بررسی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، محمود افشاردوست سخنگوی کمیته فنی فدراسیون والیبال درباره مذاکره فدراسیون والیبال با گزینه‌های خارجی برای هدایت تیم ملی اظهارداشت: هنوز از روند مذاکرات نایب‌رئیس فدراسیون با مربیان خارجی اطلاعی ندارم و حتی نام گزینه‌ها را هم نمی‌دانم. حتی اطلاع ندارم با چه کسانی مذاکره شده و روال آن به چه صورت بوده است. ما هم منتظریم فدراسیون روز و ساعت جلسه کمیته فنی را مشخص کند.

افشاردوست در واکنش به برگزاری اردوی تدارکاتی در برزیل قبل از لیگ ملت‌ها در شرایطی که تیم ملی هنوز سرمربی ندارد، گفت: بالاخره سرمربی تیم ملی از طرف فدراسیون مشخص خواهد شد، اردوی تدارکاتی هم به‌خودی‌خود اتفاق بدی نیست. با توجه به بعد مسافت برگزاری اردو به نفع تیم ملی است که بتواند در آنجا تمرین کند؛ اما به‌هرحال تیم هم به سرمربی نیاز دارد تا زودتر برای برگزاری بازی‌های تدارکاتی برنامه‌ریزی کند.

عضو کمیته فنی فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: ما باید منتظر باشیم تا فدراسیون وضعیت سرمربی تیم را مشخص کند. اعضایی که در جلسه شورای فنی و کمیته فنی حضور داشتند همگی متفق‌القول معتقد به جذب مربی خارجی بودند. مربی که انتخاب شود برنامه‌ریزی هم انجام خواهد شد.

افشاردوست در پاسخ به این سؤال که هنوز معتقد است برای انتخاب سرمربی تیم ملی نباید عجله کرد، گفت: من اصلاً چنین حرفی نزدم. متأسفانه از صحبت‌های من اشتباه برداشت شد. من زمانی که در جلسه گفتم نباید عجله کنیم، تنها صحبت من نبود بلکه همه اعضای کمیته فنی چنین نظری را داشتند، دلیل آن‌هم این بود که گزینه‌ای برای عقد قرارداد و تأیید در کمیته فنی وجود نداشت.

وی ادامه داد: درواقع گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال انصراف دادند و پیشنهاد اعضای کمیته فنی به آقای مرادی این بود که چند روز بیشتر وقت برای مذاکره بگذارد. اصلاً این‌طور نبود که من یا هر شخص دیگری از اعضای کمیته فنی بگوییم در انتخاب سرمربی عجله نکنند.

مرادی تأکید کرد: اگر چنین تصمیمی گرفته شد به این خاطر بود که گزینه‌ای برای تأیید نبود، مربیان خارجی انصراف داده بودند و به همین خاطر اعضای کمیته فنی هم پیشنهاد دادند بیشتر شرایط بررسی شود؛ بنابراین اصلاً بحث عجله داشتن یا نداشتن نبود، درواقع اعضا به نایب‌رئیس فدراسیون گفتند چند روز صبر کند و گزینه‌های بیشتری را موردبررسی قرار دهد. درواقع این عجله نکردن تنها برای چند روز بود نه دو یا سه ماه.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از