حالت تاریک
  • شنبه, 1403/03/05 شمسی | 2024/05/25 میلادی
در جلسه هیأت دولت مطرح شد؛

دستور رئیس جمهور برای رفع موانع مصوبات سفر

دستور رئیس جمهور برای رفع موانع مصوبات سفر

استاندار لرستان در جلسه هیات دولت به طرح مشکلات در حوزه‌های مختلف پرداخت و رئیس جمهور برای رفع موانع مصوبات سفر دستور صریح داد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، در جلسه هیات دولت که به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، استاندار لرستان گزارشی در مورد عملکرد استان و راه حل‌ها و اقدامات انجام شده در استان و نیز عملکرد استانداری در طول خدمت دولت سیزدهم، به هیات وزیران ارائه کرد.

استاندار لرستان به تبیین، طرح مسائل، مشکلات و نیازمندی‌های استان لرستان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، عمرانی، زیرساختی، و سرمایه‌ انسانی پرداخت که مورد توجه اعضای هیأت دولت به منظور بررسی، توجه و تامین اعتبارات مکفی برای حل مشکلات قرار گرفت.

زیویار مطالبات استان از تامین اعتبار ویژه برای سدهای استان، مشکلات نهضت ملی مسکن و محدودیت‌های تامین زمین در استان، تامین اعتبار لازم به منظور شبکه‌های زیرساختی حوزه راه، تکمیل و ارتقاء پروژه‌های حوزه آب و فاضلاب استان و پروژه‌های آماده بهره‌برداری دور اول سفر ریاست جمهوری به لرستان را مطرح کرد.

رئیس جمهور در این جلسه ضمن دستور صریح برای برخی از طرح‌های لرستان، به رئیس سازمان محیط زیست کشور برای موارد زیست‌محیطی برای صدور مجوز ماده ۲۳ در سازمان مدیریت به منظور ادامه و تسریع در ساخت سد معشوره را صادر، و مقرر شد که اقدامات و پیگیری‌های لازم از جانب استاندار در این زمینه انجام گیرد.

هیات وزیران همچنین، ضمن اعلام نظر درباره تعدادی از طرح‌ها و مسائل استان لرستان برای پیگیری، تکمیل و رفع نواقص موضوعات مربوط اعلام آمادگی کردند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از