حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1403/01/30 شمسی | 2024/04/18 میلادی
عضو کمیته فنی فدراسیون والیبال:

۲ گزینه نهایی والیبال مورد تائید بود

۲ گزینه نهایی والیبال مورد تائید بود

عضو کمیته فنی فدراسیون والیبال با تأکید بر اینکه تیم ملی ایران باید از مربی درجه اول خارجی بهره ببرد از نهایی شدن دو گزینه خبر داد و گفت: با همه این شرایط برای رسیدن به المپیک می‌جنگیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، میلاد تقوی، درباره انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال و جزئیات جلسه کمیته فنی اظهارداشت: قطعاً برای هدایت تیم ملی باید مربی درجه اول جذب کنیم، در کمیته فنی همه مباحث مورد بررسی قرار گرفت و رزومه مربیانی که می‌توانند در شرایط فعلی به تیم ملی کمک کنند، بررسی شد. البته اکثر این مربیان یا هدایت تیم‌هایی را که سهمیه المپیک کسب کردند را بر عهده دارند یا هدایت تیم‌هایی را بر عهده دارند که به دنبال کسب سهمیه المپیک هستند.

وی افزود: بااین‌حال ما معتقد هستیم باید برای پیروزی جنگید، بدون اینکه به نتیجه فکر کرد. هدف اصلی فدراسیون راهیابی تیم به المپیک است و به همین خاطر، اسامی ۱۰ تا ۱۵ مربی مطرح دنیا در جلسات کمیته فنی مطرح شد. در نهایت دو گزینه برای هدایت تیم ملی مورد تأیید بود و قرار شد سرپرست فدراسیون با آن‌ها صحبت کند. این دو مربی انگیزه و سابقه خوبی دارند و فکر می‌کنم در روزهای آینده نتیجه مذاکرات اعلام خواهد شد.

عضو کمیته فنی فدراسیون والیبال در پاسخ به این سؤال که آیا اعضای کمیته فنی مربیان ایرانی را هم برای هدایت تیم ملی عنوان کردند یا خیر، عنوان کرد: نظرات مختلفی در جلسات کمیته فنی مطرح شد. یکی از ویژگی‌های مثبت جلسات کمیته فنی همین تضارب افکار است، اگر قرار باشد همه نفراتی که در جلسه حاضر می‌شوند یک نگاه داشته باشند قطعاً تصمیماتی که گرفته می‌شود مثمر ثمر نخواهد بود.

وی گفت: تمامی نفراتی که در کمیته فنی حضور دارند به یک درک جمعی رسیدند و فکر نمی‌کنم مطرح کردن جزئیات جلسه ضرورتی داشته باشد. همان‌طور که گفتم مهم توافق همگان بر روی یک موضوع است. ضمن اینکه در حال حاضر صعود به المپیک مهم‌ترین هدف فدراسیون است چراکه مردم از والیبال انتظار حضور در المپیک را دارند. ما باید به این موضوع باور داشته باشیم و فارغ از نتیجه به جنگیدن و رسیدن به هدف فکر کنیم.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از