حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی
کارشناس سیاسی مطرح کرد:

ذبح اصول دموکراسی در دادگاه حمید نوری

ذبح اصول دموکراسی در دادگاه حمید نوری

کارشناس سیاسی گفت: غربی‌ها در دادگاه حمید نوری برای سفارش صهیونیست‌ها و حقوق بشر آمریکایی حاضر شدند که همه اصول دموکراسی غرب را ذبح و قربانی کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، حسین کنعانی مقدم کارشناس سیاسی، در خصوص محکومیت غیرقانونی و ناعادلانه حمید نوری در سوئد اظهارداشت: از همان ابتدای دستگیری آقای نوری در سوئد، همه می‌دانستند که این پرونده کاملاً سفارش شده رژیم صهیونیستی و آمریکا است و بر اساس شکایت‌های افراد منتسب به گروه‌های تروریستی شکل‌گرفته که دستشان به خون مردم ایران آغشته است.

وی افزود: مشخص بود استاندارد دوگانه غرب در برخورد با مسئله عدالت و حقوق بشر خودش را در دادگاه در سوئد نشان خواهد داد.

کنعانی مقدم بیان کرد: روند دادرسی و همه شرایطی که برای حمید نوری رقم خورد، نشان می‌دهد که بی‌عدالتی در غرب ریشه‌ای است و در ساختار لیبرال دموکراسی غرب و بر اساس خواسته‌های لابی صهیونیست‌ها و آمریکا، شکل می‌گیرد.

این کارشناس سیاسی ادامه داد: متأسفانه در سوئد بدون ایجاد امکان برای ارائه اسناد و مدارک بی‌گناهی آقای نوری حکم تجدیدنظر صادر شد و حکم حبس ابد را به او دادند. این نشان‌دهنده آن است که غربی‌ها برای سفارش صهیونیست‌ها و حقوق بشر آمریکایی، حاضرند همه اصول دموکراسی غرب را ذبح و قربانی کنند.

وی با اشاره به قوه قضائیه کشورمان تأکید کرد: قوه قضائیه کشورمان باید تمام‌قد در این خصوص ورود پیدا کند و نگذارد که این بدعتی شود که غربی‌ها این‌چنین، افرادی را خارج از اساس و حقوق بین‌الملل دستگیر، زندانی و حکم ابد بدهند و آن را تبدیل به یک پروژه‌ای مدام کنند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از