حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی
فرازی از وصیت‌نامه شهید «عباسعلی الیاسی»؛

راه شهدا را ادامه دهید

راه شهدا را ادامه دهید

شهید «عباسعلی الیاسی گلباغی» در وصیتنامه خود نوشته است: اگر می‌خواهید من خشنود باشم راه شهدا را ادامه دهید و دیگران را هم به پیمودن این راه تشویق نمائید تا حماسه‌های تاریخ توسط پاسداران اسلام هرچه بیشتر و با شکوه‌تر شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، عباسعلی الیاسی گلباغی در سال ۱۳۴۳ در روستای گلباغی از توابع شهرستان دلفان به دنیا آمد و تا دوم ابتدایی تحصیلاتش را در همان روستا سپری کرد. در هجدهم خرداد سال ۷۱ در آلواتان بر اثر اصابت ترکش به شکم توسط ضدانقلاب به شهادت رسید و در بهشت ‌زهرای شهرستان دلفان به خاک سپرده شد.

 

وصیت‌نامه شهید «عباسعلی الیاسی گلباغی»:

اینجانب عباسعلی الیاسی از شروع جنگ تحمیلی بنا به فرمایشات حضرت امام بر خود لازم دانسته که در راه خدا برای دفاع از اسلام و قرآن و انقلاب در جنگ تحمیلی شرکت نمایم و آخرین سخن خود را که شاید دیگر نتوانم گفت برای شما بگویم.

قبل از هر چیزی سلام و دورود خدا را نثار شما می‌کنم که اینچنین فرزندان دلیر و حماسه‌آفرین خود را راهی جبهه‌های حق علیه باطل می‌کنید و در درود بر شما مادران که اینچنین فرزندانی را در دامن خود پرورش داده‌اید تا عاشورا را تکرار نمایند.

و اما شما ای پدر و مادرم و خواهران و برادرانم. می‌دانم شما آن قدر شجاع و دلیر و با امین هستید که هرگز برای امانتی که خدا به شما داده و اکنون از شما گرفته و آن هم در جایی بس با شکوه، در جبهه‌های حق علیه باطل هرگز گریه نخواهید کرد. مبادا اشکی از چشمان مادرم بریزد.

اگر می‌خواهید من خشنود باشم راه شهدا را ادامه دهید و دیگران را هم به پیمودن این راه تشویق نمائید تا حماسه‌های تاریخ توسط پاسداران اسلام هرچه بیشتر و با شکوه‌تر شود و این را بدانید آن کسانی که در راه باطل قدم می‌گذارند و در پی خیانت به اسلام و انقلاب اسلامی می‌باشند به زودی زود نابود خواهند شد. این شمائید که باید در نابودی آنان کمک نمائید تا هر‌‌ چه زودتر اسلام پیروز شود.

آخرین سخن این است که من خود را جزء شهدا نمی‌دانم ولیکن چون شهیدان خدا را دوست دارم مرا در کنار دیگر شهیدان گلگون کفن دفع نمائید و امید است که خداوند این امانت را از شما پدر و مادرم بپذیرد و مورد تائیدش قرار دهد.

درود بر خمینی، سلام بر شهیدان و درود بر شما ملت فداکار.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از