حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/10 شمسی | 2023/12/01 میلادی
رئیس مجلس شورای اسلامی:

رژیم صهیونیستی یک ارتش کاریکاتوری است

رژیم صهیونیستی یک ارتش کاریکاتوری است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: طوفان الاقصی نشان داد رژیم صهیونیستی یک ارتش کاریکاتوری است.

به گزارش سفیرافلاک، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در یادواره شهدای باغ فیض و پنج شهید گمنام،اظهارداشت: موضوع فلسطین و طوفان الاقصی نمونه‌ای از سنت‌های الهی است و نمونه اعتماد و اعتقاد به فرهنگ جهاد و شهادت است.

قالیباف افزود: از حادثهٔ شکل‌گیری رژیم منحوس صهیونیستی که نطفه‌اش در پایان جنگ جهانی دوم و با حمایت انگلیس و آمریکا در شورای امنیت گذاشته شد تا حدود ۳۰ سال بعد که انقلاب ما به پیروزی رسید، یعنی در دهه ۵۰ تا دهه ۷۰ میلادی هرچه زمان گذشت مردم فلسطین و جریان فلسطین سیر نزولی طی کردند و کشورهای اسلامی و عربی یکی پس از دیگری در مقابل این رژیم صهیونیستی تسلیم شدند. ولی با پیروزی انقلاب اسلامی روحی تازه به کالبد فلسطین و مردم فلسطین دمیده شد.

وی با بیان اینکه فلسطین بعد از انقلاب اسلامی موضوع اول جهان اسلام شد، عنوان کرد: بعد از اعلام روز قدس توسط امام، فلسطین موضوع اول جهان اسلام شد. انقلاب اسلامی و فرهنگ قرآن، این جامعه را روزبه‌روز مستحکم‌تر کرد، مردمی که در غزه مبارزه می‌کنند و در محاصره کامل هستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: درگذشته شاهد بودید چگونه بعضی دولت‌ها تسلیم می‌شدند و چگونه رژیم صهیونیستی رجزخوانی می‌کرد ولی در این‌یک هفته جوانان فلسطین نشان دادند که رژیم صهیونیستی یک دروغ بزرگ است.

قالیباف در ادامه بابیان اینکه طوفان الاقصی نشان داد رژیم صهیونیستی یک ارتش کاریکاتوری است، تصریح کرد: این حرکت و قیام جوانان فلسطین نشان داد رژیم صهیونیستی یک ارتش کاریکاتوری است. خجالت همین بس که همه از مقابل رزمندگان اسلامی و فلسطینی ما فرار کردند و حاضر به جنگیدن نشدند

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: جوانان فلسطینی ما در اوج غافلگیری چنین عملیاتی را انجام دادند، خطوط رژیم صهیونیستی را در هم شکستند و آن‌ها را به اسارت گرفتند خجالت از این بالاتر که از ترس در یک پایگاه هوایی هواپیمای مدرن را بر تریلی سوار کردند و بردند، رژیم صهیونیستی نشان داد یک ارتش پوشالی است.

وی افزود: امروز همه به این رسیدند رژیم صهیونیستی در یک پادگان اجاره‌ای فعالیت می‌کند و به‌زودی باید از منطقه برود. در سال‌های گذشته دیدیم که 5 دولت عوض کردند و این ناشی از بی‌ثباتی آن‌ها است.

قالیباف بابیان اینکه فلسطین نشان داد امنیت رژیم صهیونیستی پوشالی است،‌ یادآورشد: امروز مجاهدین فلسطین نشان دادند امنیت رژیم صهیونیستی پوشالی است و همه مردمش فهمیدند دیگر امنیت ندارند و موج کوچ شروع‌شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این عملیات نشان داد پیروزی در یک‌قدمی مجاهدان فلسطینی است، هر میزان که قدرت رژیم صهیونیستی در این عملیات کمتر شد اراده جبهه مقاومت برای پیروزی بیشتر شده است.

قالیباف اظهارداشت: سرمایه اصلی مقاومت، فرهنگ جهاد است و این را مدیون شهدای مدافع حرم و جهان اسلام هستیم. این مقاومت است که به ما عزت و شرف و پیشرفت می‌دهد، در هر محیطی باید فرهنگ جهاد و مقاومت را سردست گرفت و پیشرفت ما را تضمین خواهد کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوم خرداد و فتح خرمشهر، افزود: سوم خرداد و فتح خرمشهر آغاز فرهنگ مقاومت و ایستادگی بود و این عملیات مختص یک جغرافیا نبوده و غزه و خرمشهر منطق جهانی از انقلاب اسلامی است. ما نباید مردم را فراموش نکنیم، در عملیات‌های مختلف دفاع مقدس مردم حضور داشتند که این موفقیت‌ها حاصل شد.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از