حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی

زمان آغاز سوپر لیگ کاراته مشخص شد

زمان آغاز سوپر لیگ کاراته مشخص شد

فصل جدید رقابت‌های سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور دوشنبه دوم بهمن‌ماه در سالن شهید افراسیابی تهران آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«سفیرافلاک»، برای حضور در این مسابقات حضور ۸ تیم قطعی شده و این یعنی سه تیم بیشتر از فصل گذشته که می‌تواند درروند بهبود کیفیت فنی مسابقات تأثیرگذار باشد. آوای رزم، هشتمین خورشید، نیشکر خوزستان و هیئت کاراته البرز تیم‌هایی تازه‌وارد لیگ هستند که می‌بایست با تیم‌های قدیمی چون دانشگاه آزاد، بیمه تعاون، رعد پدافند و پاس برای رسیدن به سکو تلاش کنند.

هرچند اخبار رسیده از نقل و انتقالات تیم‌ها نباید منتظر شگفتی بود و بازهم رقابت بر سر تصاحب عنوان قهرمانی بین تیم‌هایی است که هزینه بیشتری کرده و نفرات صاحب‌نام را در اختیار می‌گیرند. در رأس آن‌ها باید بیمه تعاون را قرارداد که برای دفاع از عنوان قهرمانی، باوجودآنکه موفق نشد ترکیب فصل گذشته خود را حفظ کند، ولی با جذب جوانان با آتیه جای خالی بزرگانی چون سجاد گنج زاده، بهمن عسگری و مهدی خدابخشی را پر کرد.

بر اساس تصمیم سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته، دوم بهمن‌ماه قرار است هفته نخست این رقابت‌ها برگزار شود. ولی به نظر می‌رسد این تاریخ نیز دستخوش تغییر شود. چراکه هفته ششم بهمن‌ماه مسابقات کاراته وان پاریس برگزار خواهد شد و برخی ملی پوشان و کاراته کاها برای حضور در این مسابقات ثبت کرده و راهی پاریس خواهند شد.

تعویق این تاریخ باعث فشردگی مسابقات در روزهای پایانی سال خواهد شد و احتمال موکول شدن هفته‌های پایانی به‌روزهای ابتدایی سال آینده خواهد انجامید که این خود مشکلاتی را برای تیم‌ها به لحاظ بودجه و پرداخت هزینه‌ها خواهد داشت.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از