حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/04/31 شمسی | 2024/07/21 میلادی

ستاره لیگ جزیره، اولویت زمستانی الاتحاد

ستاره لیگ جزیره، اولویت زمستانی الاتحاد

باشگاه الاتحاد عربستان جذب سون هیونگ مین را اولویت نقل و انتقالات خود در زمستان قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیل «سفیرافلاک»، باشگاه الاتحاد در فصل جاری لیگ عربستان نتایج ناامیدکننده‌ای را کسب کرده است؛ مدافع عنوان قهرمانی شانس بسیار کمی برای قهرمانی در فصل جاری دارد اما در لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند امیدوار باشد.

الاتحاد به دنبال تغییرات اساسی در زمستان است. روزنامه عکاظ نوشت که باشگاه الاتحاد جذب سون هیونگ مین را اولویت نقل و انتقالاتی‌اش در زمستان قرار داده و سخت به دنبال جذب این ستاره کره‌ای است. البته جذب سون هیونگ مین اصلا آسان نخواهد بود؛ چرا که او کاپیتان و بهترین بازیکن تاتنهام است و در فصل جاری بعد از جدایی هری کین به بهترین گلزن تیمش تبدیل شده است.

الاتحاد تلاش می‌کند با ارائه رقمی وسوسه‌برانگیز این ستاره کره‌ای را جذب کند و باید دید که آیا در این مأموریت خود موفق می‌شود یا نه.

کریم بنزما، انگولو کانته و فابینیو سه بازیکن سرشناسی بودند که در تابستان پیراهن الاتحاد را بر تن کردند که البته هیچکدام از این خریدها موفق نبوده‌اند؛ به ویژه بنزما که کابوس‌وار ظاهر شده است. رسانه‌های عربستانی در روزهای اخیر مدعی شدند بنزما بعد از ترک عربستان در پیامی که به سران باشگاه الاتحاد نوشته اعلام کرده است تا بازیکنان بزرگی در زمستان جذب نکنند به تیم برنخواهد گشت.

لیگ عربستان به خاطر برگزاری جام ملت‌های آسیا یک ماه تعطیل خواهد بود و تیم‌ها فرصت دارند تا با بازیکنان بزرگ وارد مذاکره شوند. به نظر می‌رسد که زمستان داغی در انتظار لیگ عربستان است.

انتهای خبر/

منبع: ایسنا

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از