حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/12 شمسی | 2024/03/02 میلادی

شکایت از عبدی به ماه‌ها قبل بر می‌گردد

شکایت از عبدی به ماه‌ها قبل بر می‌گردد

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به شکایت از حسین عبدی واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، طی روزهای گذشته برخی از فعالان فضای مجازی خبری مبنی بر شکایت باشگاه پرسپولیس از علی‌اکبر طاهری و حسین عبدی را منتشر کرده‌اند تا در این مقطع حساس به‌نوعی شبهاتی را ایجاد کرده باشند.

این در حالی است که این شکایت به ماه‌ها قبل برمی‌گردد و دلیل طرح آن در جلسه مجمع باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ برای پیگیری پولی بوده که توسط مدیریت وقت در سال ۱۳۹۵ به یکی از پیشکسوتان باشگاه تحویل‌شده بود. این مبلغ به‌عنوان پاداش از محل لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۵ توسط AFC به این پیشکسوت تحویل داده‌شده بود که اسنادی در مورد بازگشت آن وجود نداشته و مجمع خواستار رسیدگی به این موضوع شده بود. بر همین اساس باشگاه پرسپولیس شکایتی را طرح کرد که درنهایت رأی آن صادر شد.

حال چرا این موضوع در این مقطع از سوی برخی در فضای مجازی مطرح‌شده جای بررسی دارد.

متأسفانه برخی جریان‌ها طی روزهای اخیر با همین ترفندها و گاهاً انتشار اخبار کذب سعی در تیره‌وتار نشان دادن شرایط فعلی دارند که بی‌شک طی روزهای آینده با از بین رفتن این فضای پر ابهام چهره‌ها بهتر مشخص خواهد شد چراکه هیچ‌وقت ماه پشت ابر باقی نخواهد ماند و دست این گروه قلیل برای هواداران واقعی پرسپولیس رو خواهد شد.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از