حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1403/03/01 شمسی | 2024/05/21 میلادی

طلای تیمی سه نفر برای مردان ایران

طلای تیمی سه نفر برای مردان ایران

پومسه روهای ایران در ادامه مسابقات قهرمانی آسیا موفق به کسب سه مدال طلا، نقره و برنز دیگر شدند تا جمع مدال‌های ایران به عدد ۱۰ برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، این دوره از مسابقات امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت‌ماه با حضور ۲۱۶ پومسه رو به میزبانی ویتنام در سالن «تین سون» شهر دانانگ پیگیری شد و تکواندوکاران حاضر در این رقابت‌ها در بخش تیمی به مصاف هم رفتد که حاصل تلاش نمایندگان کشورمان کسب سه مدال طلا، نقره و برنز بود.

در بخش تیمی سه نفره تیم ملی ایران با اقتدار قهرمان شد و مدال طلا را کسب کرد. تیم ایران با ترکیب حسین بهشتی، مهدی جمالی و علی سلمانی پا به این رقابت‌ها گذاشته بود و موفق شد بالاتر از میزبان روی سکوی نخست آسیا بایستاد. در بخش تیمی دو نفره بالای ۳۰ سال ایران با ترکیب فرهمند و بهشتی موفق به کسب نشان نقره شد. در همین بخش و رده سنی زیر ۳۰ سال نیز تاجی و زندی بعد از چین تایپه و تایلند عنوان سوم و مدال برنز را کسب کردند.

بر همین اساس تیم ملی ایران که با ۹ تکواندوکار در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود موفق به کسب سه مدال طلا، چهار نقره و سه برنز شد. مهدیه عقبایی، یاسمن لیموچی و تیمی سه نفره موفق به کسب مدال طلا شدند. آتوسا فرهمند، یاسین زندی، مهدی جمالی و تیمی دو نفره بالای ۳۰ سال چهار مدال نقره، علی سلمانی، محمدتقی حاتمی و تیمی دو نفره زیر ۳۰ هم سه مدال برای تیم ملی کشورمان کسب کردند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از