حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/12 شمسی | 2024/03/02 میلادی
سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان:

عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کنیم

عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کنیم

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: قطعاً بازی سختی در پیش داریم و فرش آرا تیم قابل احترامی است که در خانه همواره قدرتمند ظاهر می‌شود؛ اما ما تلاش می‌کنیم عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، وب‌سایت «فوتسال پلنت» که هرساله جایزه بهترین‌های فوتسال جهان را اعلام می‌کند علاوه بر معرفی ۱۰ باشگاه فوتسال جهان که در آن نام تیم گیتی‌پسند اصفهان دیده می‌شد، اسامی ۱۰ نامزد کسب عنوان بهترین مربی تیم فوتسال باشگاهی جهان را نیز اعلام کرد که در این لیست نام «محمد کشاورز» سرمربی گیتی‌پسند و بازیکن سابق تیم ملی فوتسال ایران به چشم می‌خورد.

محمد کشاورز در خصوص انتخابش به‌عنوان یکی از بهترین مربیان فوتسال جهان گفت: خدا را از این بابت شکر می‌کنم و نسبت به این انتخاب خوشحال هستم اما این انتخاب نتیجه یک کار گروهی است و باید از تمام همکارانی که در این مدت اخیر در کنار من بوده‌اند تشکر کنم. این عنوان افتخاری برای همه مربیان ایرانی است.

درحالی‌که ۲۱ هفته از لیگ برتر فوتسال گذشته است تیم گیتی پسند با هدایت کشاورز با کسب ۶۱ امتیاز به‌عنوان صدرنشین حضور دارد و درصورتی‌که در دیدار روز جمعه برابر «فرش‌آرا» به برتری برسد می‌تواند در ۴ هفته مانده به پایان مسابقات، عنوان قهرمان زودهنگام فوتسال ایران را از آن خود کند.

سرمربی تیم فوتبال گیتی پسند اصفهان در خصوص دیدار این تیم با فرش‌آرا گفت: قطعاً بازی سختی در پیش داریم و فرش آرا تیم قابل احترامی است که در خانه همواره قدرتمند ظاهر می‌شود؛ اما ما تلاش می‌کنیم بازی خوب و تماشاگرپسندی ارائه دهیم و عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کنیم.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از