حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1403/03/01 شمسی | 2024/05/21 میلادی
نایب‌رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی:

منعی برای حضور بلوری زاده در والیبال نداریم

منعی برای حضور بلوری زاده در والیبال نداریم

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی گفت: توکلی از سرمایه‌های دوومیدانی است و هرگز منکر توانمندی‌های او نشدیم. ولی قرار است او پس‌ازاین در کمیته چندگانه فعال‌تر باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، فدراسیون دوومیدانی در خبری اعلام کرد که پدیده بلوری‌زاده به‌عنوان سرمربی تیم ملی دوومیدانی بانوان انتخاب شده است. انتشار این خبر از سوی فدراسیون با واکنش‌های منفی زیادی همراه شد چراکه بلوری‌زاده در حال حاضر به‌عنوان سرمربی تیم ملی والیبال دختران ایران در رده جوانان فعالیت دارد و با این تیم قرار است به مسابقات هم اعزام شود.

زهرا محمودوند، سرپرست نایب‌رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی در واکنش به این انتخاب اظهار داشت: با توجه به تجربه و سوابقی که بلوری زاده در رشته دوومیدانی دارد در نظر گرفتیم او را به‌عنوان فردی که بتواند برنامه مربیان و ورزشکاران را مدیریت کند؛ در کنار تیم ملی بانوان داشته باشیم تا بتوانیم امتیازهایی که ورزشکاران برای کسب سهمیه المپیک نیاز دارند را از دست ندهیم. در حقیقت معیار اصلی ما برای انتخاب بلوری زاده این مسئله بود.

وی افزود: قطعاً تفاوت‌هایی هم در سرمربیگری والیبال و دوومیدانی وجود دارد چراکه جنس این دو رشته کامل باهم متفاوت است اما بلوری زاده می‌تواند در والیبال حضور داشته باشد. هدف ما این است که از بلوری زاده بیشتر در بخش تقویت تیم بانوان استفاده کنیم و او قرار است در کمیته پرتاب‌ها نیز حضور مؤثر داشته باشد تا شاهد اتفاق‌های خوبی در این بخش هم باشیم.

 نایب‌رئیس بانوان فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این سؤال که چرا با سپیده توکلی این همکاری را ادامه ندادید؟ گفت: توکلی از سرمایه‌های دوومیدانی است هرگز منکر توانمندی‌های او نشدیم. قرار است توکلی هم در کمیته چندگانه فعال‌تر باشد. هدفمان این است که کمیته‌ها را تخصصی‌تر اداره کنیم و در واقع کمیته محور پیش برویم. سپیده توکلی قطعاً در این نقش هم مؤثر ظاهر خواهد شد.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از