حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی
فرازی از وصیت‌نامه شهید «عیدی سپهوندنژاد»

هرکس به امتحان الهی لبیک گوید رستگار می‌شود

هرکس به امتحان الهی لبیک گوید رستگار می‌شود

شهید «عیدی سپهوندنژاد» در وصیت‌نامه خود نوشته است: هر کس به این امتحان الهی لبیک بگوید و به ریسمان الهی چنگ زند، رستگار گشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، عیدی سپهوندنژاد دهم فروردین سال ۱۳۴۵ در شهرستان خرم‌آباد به دنیا آمد. پدرش عینعلی، و مادرش شکر نام داشت. عیدی تا اول راهنمایی درس خواند. تعمیر کار خودرو بود. به عنوان بسیجی در جبهه حضور يافت. هفتم شهریور سال ۱۳۶۱، در کوشک بان بر اثر اصابت ترکش به پاها و قطع دست‌ها، شهيد شد. مزار وی در آرامستان خضر زادگاهش واقع است.

 

وصیت‌نامه شهید:

بسم الله الرحمن الرحيم

با درود و سلام فراوان به پیشگاه ولی عصر(عج) و نایب برحقش امام خمینی(ره) و با درود و سلام فراوان به رزمندگان جبهه‌های حق علیه باطل و با درود بر ارواح طیبه شهدای اسلام از صدر تاکنون، به‌خصوص شهدای جنگ تحمیلی.

پدر و مادر عزیزم این روزها که من راهی جبهه هستم و در حال نبرد با کفار و دشمنان اسلام می‌باشم، از شما انتظار دارم که پیوسته به یاد اسلام باشید و همیشه با حضور خود در صحنه و با پیروی از دستورات امام عزیزمان اسلام را یاری دهید.

از اینکه من به جبهه رفته‌ام ناراحت نباشید. زیرا که امروز جنگ بین تمام اسلام و تمام کفر آغاز گشته است و اگر ما شکست بخوریم، اسلام شکست خورده و اگر پیروز شویم، اسلام پیروز گشته است و کفر برای همیشه از روی زمین ریشه‌کن گشته است. آری امروز روز بسیار بزرگی است. روز امتحان الهی است. هر کس به این امتحان الهی لبیک بگوید و به ریسمان الهی چنگ زند، رستگار گشته است.

اگر غیر این صورت باشد، دیگر از انسانیت و شرف و حیثیت یک فرد از اعضا اجتماع چه باقی می‌ماند. اگر دین خدا را یاری ندهیم، همانا که از کفاريم و جزای کافران هم آتش دوزخ خواهد بود؛ لذا بر خود واجب می‌بینم که با حضور دائمی در جبهه‌های نبرد و رزم بی‌امان با دشمنان خدا، دین خود را نسبت به اسلام عزیز ادا نمائیم.

با ایثار جان و مال خود در راه حق از امتحان الهی موفق و سربلند بیرون بیائیم و تا زمانی که وظیفه‌ام ایجاب می‌کند، همچنان به نبرد با کفار ادامه می‌دهم. از شما پدر و مادر عزیز می‌خواهم که اگر خدا خواست و من سعادتش را داشتم و به شهادت رسیدم، در مرگ من گریه نکنید. بلکه سعی نمائید که راهم را ادامه دهید؛ زیرا که تنها بدینوسیله است که می‌توانید باعث خوشحالی من شوید.

از برادران و تنها خواهر عزیزم تقاضا دارم که با شرکت در برنامه‌ها و مراسم‌های مذهبی و پشتیبانی از ولایت‌فقیه و رهبری پیامبرگونه امام عزیزمان ادامه‌دهندگان راه شهدا باشند.

در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای همگی شما و تمام دوستان و فامیل و اقوام خویش را دعا و سلام می‌رسانم. پدر عزیز، چون ما بیست و هفتم ماه مبارک رمضان به جبهه اعزام شدیم؛ لذا سه روز از روزه‌ام را نگرفته‌ام از شما تقاضا دارم که این سه روز روزه را نمائید.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از