حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/03/06 شمسی | 2024/05/26 میلادی
فرازی از وصیتنامه شهید حجت‌الله شجاعی آتیلاغی؛

همیشه پشتیبان ولایت‌فقیه باشید

همیشه پشتیبان ولایت‌فقیه باشید

شهید حجت‌الله شجاعی آتیلاغی در وصیتنامه خود نوشته است: اسلام و امام عزیزمان را تنها نگذارید و همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید.

به گزارش سفیرافلاک، در وصیتنامه شهید حجت‌الله شجاعی آتیلاغی آمده است: با سلام به پیشگاه حضرت ولی عصر و نایب بر حقش امام خمینی این پیر جماران که در آسمان اسلام درخشید.

بارالها با کوله‌باری از گناه به سوی تو آ‌مده‌ام. خدا یا از تو می‌خواهم که مرا مورد بخشش قرار دهی.

اما ای امت شهید پرور ایران وصیتی که به شما عزیزان از خواهر گرفته تا برادران دارم این است که اسلام و امام عزیزمان را تنها نگذارید همیشه پشتیبان ولایت‌فقیه باشید.

خدمت مادرم وصیتی دارم مادر جان از تو معذرت می‌خواهم که نتوانستم جبران زحمات تو را بکنم. مادر جان من هیچوقت شب نخوابی‌های تو را فراموش نمی‌کنم از تو می‌خواهم که شیرت را حلالم کنی و برایم گریه مکن و از خدا بخواه مرا مورد عفو قرار دهد.

خدمت همسر عزیزم از تو می‌خواهم که در پرورش بچه‌هایم خوب دقت کن و راه خودم را نشان آنها بده و برایم گریه مکن و از تو طلب بخشش می‌خواهم اگر نتوانستم همسر لایقی برایت باشم.

بچه‌های عزیزم لیلا و مرجان و محمدرضا شاید نتوانسته باشم پدر خوبی برای شما باشم ولی از شما فرزندانم می‌خواهم صبر و استقامت داشته باشید و زندگی خودتان را خوب انجام دهید.

و اما چیزهای مالی که دارم تا موقعی که بچه‌هایم هستند آنها را بین آنها تقسیم کنید و همگی شما با هم خرج کنید و به خصوص قرض‌های خودم را ادا کنید.

در آخر وصیتنامه از تمام دوستان و اقوام و فامیل‌هایم طلب معذرت می‌خواهم و از آنها می‌خواهم که همگی مرا مورد بخشش قرار دهید دیگر عرضی ندارم در آخر دعا برای طول عمر امام و آمرزش شهدا. همگی شما را به خداوند قادر می‌سپارم.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از