حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی
سرمربی تیم والیبال ایفاسرام اردکان:

والیبال نباید زمان را از دست بدهد

والیبال نباید زمان را از دست بدهد

سرمربی تیم والیبال ایفاسرام اردکان معتقد است برای انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال نباید بیش از این زمان را از دست بدهیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، عباسعلی میرحسینی سرمربی تیم والیبال ایفاسرام اردکان، درباره وضعیت تیم‌اش در لیگ برتر والیبال اظهارداشت: من در فصل نقل و انتقالات به این تیم اضافه شدم. بازیکنان خوب و باانگیزه در ترکیب تیم داریم که همگی با همدلی برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند. خوشبختانه از ابتدای فصل بازیکنانی خوبی جذب کردند و باید از طلوع‌کیان و مدیریت باشگاه تشکر کنم.

وی افزود: به لحاظ عملکرد و نتیجه هم باید واقع‌بین باشیم، در حال حاضر تیم فولاد سیرجان از مابقی تیم‌ها جداشده و در جایگاه نخست قرارگرفته است، تیم شهداب هم در بازی قبل توانست سه پله صعود کند و در جایگاه دوم قرار بگیرد و تیم ما هم در جایگاه سوم قرار دارد. با این حال من فکر می‌کنم هیچ تیمی حاشیه امن ندارد و کار سختی پیش روی همه است چون فاصله امتیازها بسیار نزدیک به هم است.

سرمربی تیم والیبال ایفاسرام گفت: بازی‌های تیم ایفاسرام در دور رفت اکثراً در شهر اردکان بود یا اگر در شهر دیگری برگزار می‌شد فاصله اندکی داشت، اما در دور برگشت شرایط فرق می‌کند، تیم ما برای یک بازی باید مسافت‌های طولانی طی کند و این کار را برای ما سخت می‌کند. امیدوارم مدیریت باشگاه بهترین پرواز را برای تیم درنظر بگیرد تا با کمترین سختی رفت‌وآمد کنیم. به‌هرحال این مشکلات را در دور برگشت داریم و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم.

میرحسینی در مورد بازی روز چهارشنبه با تیم هورسان رامسر عنوان کرد: نمی‌توانیم هیچ تیمی را دست کم بگیریم و چندین تیم رقیب هم هستند و هر بازی حکم ۶ امتیاز دارد. تیم هورسان ثبات کرده توانمندی بالایی دارد و در رتبه خوبی هم قرارگرفته است. بازیکنان جوان و باانگیزه‌ای هم در ترکیب تیم دارد. هر تیمی که هورسان را دست کم بگیرد دچار خسارت سنگینی می‌شود. به کادر و بازیکنان این تیم احترام می‌گذاریم و امیدوارم با توجه به میزبانی که داریم این بازی را پیروز میدان شویم چون به آن احتیاج داریم.

وی در مورد پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال گفت: من فکر می‌کنم همانطور که گزینه خوب برای تیم ملی ملاک است، زمان هم اهمیت زیادی دارد و نباید آن را از دست بدهیم. من یک هوادار والیبال هستم و دوست دارم تیم ملی به المپیک برود. احساس می‌کنم زمان را از دست می‌دهیم و باید هر چه سریع‌تر در مورد آن تصمیم‌گیری کنند. شاید برخی دوستان مماشات می‌کنند در صورتی که در شرایط اصلاً جایز نیست. باید در این برهه به منافع ملی توجه کنیم و گفتنی‌ها را به‌صراحت بگوییم. شاید برخی اعضای کمیته فنی شاید دست به عصا صحبت می‌کنند که به نظرم درست نیست باید به صراحت نظرات بیان شود تا بیشتر از این زمان را از دست ندهیم.

میرحسینی در مورد گزینه‌های باقی‌مانده (پیاتزا و سعید معروف) برای هدایت تیم ملی گفت: من فکر می‌کنم تیم ملی برای صعود به المپیک همچنان باید امیدوار باشد. کار را تمام‌شده ندانیم. من شناخت صد در صد روی پیاتزا ندارم اما می‌دانم در جامعه والیبال مربی پرتوانی است. من معتقدم نباید تنها روی یک مربی خاص تمرکز کنیم، باید گزینه‌های دیگر هم موردبررسی قرار بگیرد تا اصلح‌ترین گزینه برای هدایت تیم ملی را انتخاب کنیم.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از