حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/09/12 شمسی | 2023/12/03 میلادی

پیروزی مردان تکواندو برابر میزبان

پیروزی مردان تکواندو برابر میزبان

تیم ملی تکواندو کشورمان با کسب پیروزی برابر تیم ملی کره‌جنوبی به مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی راه یافت و برای رسیدن به فینال باید برزیل را از سد راه بردارد.

به گزارش سفیرافلاک، در ادامه این دوره از رقابت‌ها که به میزبانی کره‌جنوبی در سالن «کنیتکس» شهر گویانگ جریان دارد، رقابت‌های بخش مردان برگزار شد که تیم کشورمان در گام نخست برابر میزبان به برتری رسید.

تیم ایران با ترکیب میرهاشم حسینی، امیرمحمد بخشی و ابوالفضل عباسی در نخستین مبارزه خود به مصاف کره‌جنوبی رفت که در پایان ۲ بر یک در راند شماری پیروز و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

راند اول این دیدار را تیم کشورمان ۱۵ بر ۱۲۰ به سود خود خاتمه داد؛ در راند دوم کره‌جنوبی ۱۵۰ بر ۱۳۵ پیروز شدند تا کار به راند سوم کشیده شود. در این راند نیز تیم کشورمان برتری خود را به میزبان مسابقات تحمیل کرد و با ثبت نتیجه ۱۶۵ بر ۱۵۰ پیروز و راهی دور بعد شد.

در مرحله نیمه‌نهایی تیم کشورمان به دیدار برزیل می‌رود که در مبارزه نخست مراکش را شکست داده بود. در آن‌سوی جدول نیز چین و استرالیا برای رسیدن به فینال پیکار خواهند کرد. چین برابر ساحل‌عاج به برتری رسید و استرالیا هم مکزیک را از دور مسابقات حذف کرد.

جام جهانی تکواندو که از روز گذشته در کره جنوبی آغازشده، فردا پنجشنبه با برگزاری مسابقات بخش ترکیبی به پایان می‌رسید.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از