حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/12/09 شمسی | 2024/02/28 میلادی
استاندار لرستان:

۳۰۰ کیلومتر خط انتقال‌آب در دولت‌سیزدهم اجرا شد

۳۰۰ کیلومتر خط انتقال‌آب در دولت‌سیزدهم اجرا شد

استاندار لرستان گفت: در دولت سیزدهم ۳۰۰ کیلومتر خط انتقال آب در استان لرستان اجرا شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک» به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار اظهارداشت: از ابتدای این دولت تاکنون در حوزه آب، پروژه آبرسانی به ۷۰ روستا، ایجاد ۸۰ کیلومتر کانال آبرسانی علاوه بر ۳۰۰ کیلومتر خط انتقال آب در استان انجام شده است، همچنین در بخش‌های آبخیزداری، منابع طبیعی، راهداری، مدرسه سازی و ...کارهای زیادی انجام شده است.

وی افزود: از نظر تکمیل پروژه‌های حوزه علوم پزشکی و بهداشت و درمان در وضعیت خیلی خوبی قرار داریم و می‌خواهیم با این همراهی و همدلی سرعت کار را بیشتر کنیم تا هم از حیث فرایند اداری و هم از حیث اقدام و عمل با نظارت و همراهی دستگاههای اجرایی قدم‌های اساسی برداشته شود.

زیویار بیان کرد: حُسن بعضی نهادها و موسسات از جمله تشکیلات بسیج، سپاه و سایر مجموعه‌ها در سطوح مختلف این است که بخش‌های اعتقادی آنها پررنگ‌تر است و ما هم افتخار می‌کنیم که در این مجموعه نهاد ها عضو هستیم و حضور داریم.

استاندار لرستان گفت: این موضوع در همه دولت‌های انقلاب اسلامی در دستور کار قرار داشته و خصوصاً در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی پررنگ‌تر شده است و قراردادها و تفاهم‌نامه‌هایی که در این دوره منعقد شده علی‌رغم وجود محدودیت‌های بودجه‌ای کشور که به خاطر تحریم با آن مواجه هستیم شاید قابل مقایسه با قبل نباشد و قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) که اصل کار آن محرومیت‌زدایی است در ۱۲ محور در سطح کشور فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه در همه ادوار مردم اهل کار خیر بوده‌اند اما انجام این امورات با همراهی نهادهای رسمی در دولت مردمی، رنگ و لعاب خاص خودش را پیدا کرده است، یادآورشد: در حال حاضر قائده نظام مقدس جمهوری اسلامی بر این منوال نهاده شده است که همه دستگاه‌ها برای خدمت رسانی به مردم در کنار هم قرار داده شوند.

زیویار عنوان کرد: در دوران جنگ همه این مجموعه‌ها جبهه سختی در مقابل داشتند که حاصل آن دفاع مقدس بود و در ‌مراحل بعدی مقابله با داعش و مقابله با فتنه‌هایی که بیرون از مرزها متوجه این کشور می‌شد اما امروز بسیج ، سپاه و نیروهای جهادی و مردمی در بحث محرومیت زدایی در جبهه‌های نرم و در بخش‌های غیرنظامی و غیر جنگی به شکل‌های دیگری وارد شده‌اند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از