حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/12 شمسی | 2024/03/02 میلادی
فرماندار کوهدشت:

۶۹ پروژه عمرانی دهه‌فجر در کوهدشت بهره‌برداری می‌شود

۶۹ پروژه عمرانی دهه‌فجر در کوهدشت بهره‌برداری می‌شود

فرماندار کوهدشت گفت: ۶۹ پروژه دهه‌فجر در کوهدشت با اعتبار ۲۱۷ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، محمدمرادی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کوهدشت اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب در راستای انتخابات چهار اصل امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت را تأکید کردند و ما نیز طبق فرمایش مقام معظم رهبری در راستای مشارکت حداکثری باید تلاش کنیم.

وی افزود: پروژه‌هایی که در دهه فجر کوهدشت شناسایی کردیم، ۶۹ پروژه است که در این راستا دو پروژه مربوط به کلنگ‌زنی و مابقی نیز به‌صورت افتتاح پروژه می‌باشد؛ میزان اعتبار این پروژه‌ها نیز، ۲۱۷ میلیارد تومان است.

فرماندار کوهدشت عنوان کرد: برنامه‌های چله انقلاب در ایام دهه‌فجر انقلاب اسلامی به‌صورت یک جشن متمرکز در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: ستاد عفاف و حجاب شهرستان، یک برنامه خوبی را در قالب اعتکاف، حجاب و عفاف برنامه‌ریزی کرده‌اند که در راستای مؤلفه‌های پیشران فرهنگی می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: در هفته مقاومت و هفته زن برنامه‌های متنوعی داشتیم، مانند یادواره شهیده زن، اجتماع دختران حاج قاسم، تقدیر ادارات از بانوان کوهدشت و… که بازخورد و استقبال خوبی داشت؛ افزایش کیفیت این برنامه‌ها اثرگذاری بیشتری برای مردم و مسئولان دارد.

مرادی گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر در این ایام، درزمینهٔ عفاف و حجاب و بیان دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران، با اولویت دولت سیزدهم ادارات شهرستان در سطح مساجد نمایشگاهی را برپا کنند.

فرماندار کوهدشت یادآورشد: در ایام اعتکاف مباحث امیدآفرینی و روایت پیشرفت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران، توسط مبلغان حوزه تبلیغ در جمع معتکفین به تبیین این موارد پرداخته شود.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات بیان کرد: فرآیند انتخابات در کوهدشت خیلی خوب پیش رفته است، دستگاه‌های شهرستان با ارائه خدمات، در راستای افزایش مشارکت و رقابت انجام دهند، وظیفه اصلی نهادهای دولتی و حاکمیتی سلامت و امنیت انتخابات است.

مرادی با اشاره به تشکیل کمیته‌های ۹ گانه انتخابات، گفت: مسئولان ادارات بایستی در انتخابات، نسبت به کاندیداهای انتخاباتی بی‌طرف باشند، انجام هرگونه فعالیت انتخاباتی علیه یا له کاندیداها در ساعات اداری ممنوع است، برخی از مسئولان در این زمینه تذکراتی را دارند که به اداره مربوطه ارسال می‌شود.

فرماندار کوهدشت ادامه داد: برای هر داوطلب انتخابات، پوشه جداگانه‌ای درنظرگرفته شده است و اگر تخلفاتی باشد در آن ثبت خواهد شد، تاکنون به دونفر درزمینهٔ برپایی غیرقانونی کارناوال و همایش تبلیغاتی تذکراتی داده‌شده است.

وی افزود: در کوهدشت پنج پروژه مهم عمرانی داریم، در این راستا مدیرانی که این پروژه‌ها مربوط به آنان است، به‌صورت هفتگی و مکتوب روند پیشرفت پروژه‌ها را به معاونت عمرانی فرماندار ارسال کنند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از