حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/12 شمسی | 2024/03/02 میلادی
فدراسیون فوتبال عمان:

از مذاکره برانکو با پرسپولیس اطلاعی نداریم

از مذاکره برانکو با پرسپولیس اطلاعی نداریم

نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال عمان با بیان اینکه برانکو پیشنهادات زیادی را دریافت می‌کند، گفت: از مذاکره باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ اطلاعی ندارم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، پس از جدایی یحیی گل‌محمدی از هدایت تیم فوتبال پرسپولیس، مدیران این باشگاه هنوز با گزینه‌ای برای هدایت تیم خود به توافق نرسیده‌اند و این مربی کروات در آخرین جلسه با مدیران پرسپولیس اعلام کرد که در حال حاضر نمی‌تواند هدایت پرسپولیس را عهده‌دار شود.

در همین رابطه، محسن المسروری نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال عمان در گفتگو با شبکه الریاضیه این کشور اظهار داشت: در دنیای حرفه‌ای فوتبال، پیشنهاد به مربیان و بازیکنان متوقف نمی‌شود و برانکو هم از این قاعده مستثنی نیست. برخی از این پیشنهادات را می‌دانیم و خود او هم ما را از این پیشنهادها مطلع می‌کند.

او ادامه داد: هنوز چیزی قطعی نیست و شایعات زیادی در رابطه با برانکو وجود دارد و اطلاعی از مذاکره او با باشگاه پرسپولیس نداریم. آن چیزی که اکنون برای ما اهمیت دارد حضور برانکو در تیم و برخورد او با بازیکنان است تا ازلحاظ روحی و روانی تیم دچار مشکل نشود.

المسروری خاطرنشان کرد: ما با او جلسه‌ای را برگزار خواهیم کرد و در رابطه با همه مسائل صحبت می‌کنیم. امیدوارم نتایج خوبی کسب کنیم و بتوانیم با او کارمان را ادامه دهیم.

تیم ملی فوتبال عمان در نخستین بازی خود در جام ملت‌های آسیا با نتیجه دو بر یک مغلوب عربستان شد و برانکو و شاگردانش فردا یکشنبه اول بهمن باید در دور دوم مسابقات به مصاف تایلند بروند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از