حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/10 شمسی | 2023/12/01 میلادی
مسئول بسیج دانش‌آموزی لرستان مطرح کرد:

اعزام 7 هزار دانش‌آموز به اردوی راهیان‌نور و پیشرفت

اعزام 7 هزار دانش‌آموز به اردوی راهیان‌نور و پیشرفت

مسئول بسیج دانش‌آموزی لرستان گفت: 7 هزار دانش‌آموز لرستانی به اردوی راهیان‌نور و پیشرفت اعزام می‌شوند.

عبدالسبحان حقیقی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی اظهارداشت: شعار هفته بسیج دانش‌آموزی «نظم نو جهانی، با نسل آرمانی» است که برنامه‌های متنوعی در این هفته برگزار می‌شود.

وی افزود: یکی از برنامه‌های این ایام، پویش ملی حقوق منهای بشر است که همه دانش‌آموزان می‌توانند در این پویش شرکت نمایند، همچنین تجمع بزرگ دانش‌آموزان فردا برگزار می‌شود و دانش‌آموزان نسبت به جنایات اسرائیل و آمریکا، خشم خود را فریاد می‌زنند.

مسئول بسیج دانش‌آموزی لرستان تصریح کرد: با توجه به اینکه استان لرستان بیش از ۹۰۰ شهید دانش‌آموز دارد، از همین رو به یاد هر شهید یک یادواره شهدا برگزار می‌شود.

حقیقی با اشاره به جهاد تبیین، بیان کرد: در راستای جهاد تبیین و پاسخگویی به شبهات دانش‌آموزان، نهضتی به نام « زنگ گفتگو» در مدارس راه‌اندازی شده و راویان و مربیان به مدارس اعزام می‌شوند.

وی از اعزام ۷ هزار دانش‌آموز به اردوی راهیان‌نور و پیشرفت خبرداد و گفت: به همین مناسبت این تعداد دانش‌آموز به مناطق عملیاتی جنوب کشور و راهیان پیشرفت اعزام می‌شوند که در مرحله اول، ۲۴۰ نفر از دانش‌آموزان کوهدشتی از زادگاه شهید عجمیان اعزام می‌شوند.

مسئول بسیج دانش‌آموزی لرستان عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی، افتتاح واحد بسیج دانش‌آموزی در مدارس غیردولتی است که در همه شهرستان‌های استان افتتاح می‌شود و تا پایان سال نیز این تعداد افزایش خواهد یافت.

حقیقی خاطرنشان کرد: دیدار با ائمه جمعه، غبارروبی گلزار شهدا، تجلیل از نخبگان دانش‌آموز و دیدار تعدادی از دانش‌آموزان با مقام معظم رهبری از دیگر برنامه‌های این هفته است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از