حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان خبرداد:

افتتاح ۸۸ پروژه بخش کشاورزی در لرستان

افتتاح ۸۸ پروژه بخش کشاورزی در لرستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان به افتتاح ۸۸ پروژه بخش کشاورزی در لرستان اشاره کرد و گفت: بیش از ۷۰ هکتار گلخانه در دو سال اخیر در این استان احداث شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی لرستان سید عماد شاهرخی در آیین بهره‌برداری یک واحد گلخانه هیدروپونیک در روستای ده‌باقر خرم‌آباد اظهارداشت: ۸۸ پروژه بخش کشاورزی دهه فجر در لرستان افتتاح می‌شود.

وی با تأکید به اینکه راه‌اندازی ۳۵ هکتار گلخانه در لرستان طی هر سال در دولت سیزدهم هدف‌گذاری شده است، افزود: بیش از ۷۰ هکتار گلخانه در دو سال اخیر در این استان احداث شده‌است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بیان اینکه سطح گلخانه‌های این استان در سال‌های گذشته ۷۸ هکتار بوده‌است، عنوان کرد: توسعه کشت گلخانه‌ای جزء اهداف ما در لرستان است.

وی با تأکید به تولید ۱۰ و ۱۵ برابری محصولات کشاورزی در کشت گلخانه‌ای، بیان کرد: امیدواریم با ارتقای محصولات گلخانه‌ای شاهد افزایش اشتغال در بخش کشاورزی باشیم.

شاهرخی گفت: سطح زیرکشت گلخانه‌های لرستان با افتتاح پروژه‌های دهه فجر به ۱۴۸ هکتار می‌رسد و امیدوارم شاهد ارتقای تولید محصولات کشاورزی در این استان تا پایان دولت سیزدهم باشیم.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از