حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/04/31 شمسی | 2024/07/21 میلادی
فرازی از وصیتنامه شهید غلامعلی چغلوندی؛

با آگاهی کامل مسیر شهادت را انتخاب کردم

با آگاهی کامل مسیر شهادت را انتخاب کردم

شهید غلامعلی چغلوندی در وصیتنامه خود نوشته است: با آگاهی کامل از دین اسلام و خط سرخ شهادت که همانا راه اولیا و انبیاست این راه را انتخاب کرده‌ام و امیدوارم که با نثار خون ناقابل خود سهم بسزایی در راه اسلام داشته باشم.

به گزارش سفیرافلاک، در وصیتنامه شهید غلامعلی چغلوندی آمده است: درود و سلام خدمت رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی و سلام و درود نثار یاوران اسلام و امام و با سلام به روان پاک شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و با سلام خدمت مجروحین و معلولین که سهم فراوانی در پیروزی اسلام دارند.

پدر و مادر عزیز و مهربانم سلام علیکم. امیدوارم که همیشه راهتان راه شهدا باشد و جمیع خانواده‌ام را سلام عرض می‌کنم.

من با آگاهی کامل از دین اسلام و خط سرخ شهادت که همانا راه اولیا و انبیاست این راه را انتخاب کرده‌ام و امیدوارم که با نثار خون ناقابل خود سهم بسزایی در راه اسلام داشته باشم.

ای عزیزان مبادا برای من گریه کنید و در گریه کردن برای من ناراحتی برای خودتان ایجاد کنید، چونکه من هدفم را دیده‌ام و به معبود خود رسیده‌ام پس خوشبخت شده‌ام حال چه لزومی دارد که برای من ناراحتی کنید و خدای ناکرده گریه کنید تا دشمنان اسلام از گریه شما سوءاستفاده کنند.

اگر شما خواستید گریه کنید گریه برای اسلام و قرآن کنید و همیشه برای امام عزیزمان دعا کنید و ای جوانان نکند که در رختخواب سر بگذارید و یا در ذلت بمیرید بدانید که حسین(ع) در میدان نبرد شهید شد.

در پایان به برادران عزیزم سیف‌اله با خانواده‌اش و قدرت‌اله با خانواده‌اش سلام می‌رسانم و برادران عزیزم احمدی-عباس و خواهر عزیزم عصمت سلام می‌رسانم و کلیه فامیل‌هایم سلام می‌رسانم و از همه مهم‌تر امام عزیزمان را دعا می‌کنم.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از