حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی

ترکیب احتمالی سپاهان برابر الاتحاد

ترکیب احتمالی سپاهان برابر الاتحاد

تیم‌های فوتبال سپاهان و الاتحاد در هفته ششم رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، تیم‌های فوتبال الاتحاد و سپاهان در هفته ششم و پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شامگاه دوشنبه ۱۳ آذر و از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه شهر ورزشی ملک عبدالله جده عربستان به مصاف هم می‌روند.

این دیدار برای سپاهان بسیار حساس است و شاگردان مورایس برای صدرنشینی و صعود به مرحله بعد محکوم به پیروزی در این بازی هستند. هادی محمدی و محمدجواد حسین نژاد به دلیل اخراج در بازی با نیروی هوایی عراق در این دیدار نمی‌توانند سپاهان را همراهی کنند. در همین حال مورایس به‌احتمال‌زیاد بار دیگر سیاوش یزدانی را نیمکت نشین خواهد کرد و از محمد قربانی در قلب خط دفاع سپاهان استفاده می‌کند تا زوج قربانی - دانشگر را در این دیدار شاهد باشیم.

برایان دابو هم برخلاف دیدارهای گذشته در بازی با الاتحاد از ابتدا در ترکیب سپاهان خواهد بود تا جای خالی حسین‌نژاد را پُر کند. عیسی آل کثیر هم هنوز نتوانسته انتظارات مورایس را برآورده سازد و زوج اسدی - مغانلو خط حمله این تیم را تشکیل می‌دهد.

ترکیب احتمالی سپاهان برای این بازی به شرح زیر است:

پیام نیازمند، محمد قربانی، میلاد زکی‌پور، آریا یوسفی، بریان دابو، محمد کریمی، فرشاد احمدزاده، رامین رضائیان، رضا اسدی و شهریار مغانلو ترکیب ابتدایی سپاهان را در برابر الاتحاد تشکیل خواهند داد.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از