حالت تاریک
  • شنبه, 1403/04/30 شمسی | 2024/07/20 میلادی
هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا؛

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال

تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار است در دیدار هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال به پیروزی برسد.

به گزارش سفیرافلاک، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال تاجیکستان ساعت ۱۷:۳۰ امروز سه‌شنبه از گروه E لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود.

شیوع ویروس سرماخوردگی در اردوی سرخ‌پوشان باعث تغییرات ترکیب این تیم شد.

علیرضا بیرانوند با بهبود شرایط جسمانی قرار است درون دروازه بایستد اما دانیال اسماعیلی فر و میلاد سرلک باوجود تمرین با تیم هنوز سرماخورده هستند تا توان حضور در ترکیب اصلی را نداشته باشند.

این در حالی است که مهدی ترابی با تشخیص یحیی گل محمدی در ترکیب سرخ‌پوشان قرار خواهد گرفت. سرمربی پرسپولیس برای دیدار امروز تیمش برابر استقلال تاجیکستان نفرات زیر را مدنظر دارد:

علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، محمدحسین کنعانی زادگان، علی نعمتی، وحدت هنانوف، مسعود ریگی، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، محمد عمری و نبیل باهویی.

گل محمدی که پیش‌ازاین شهاب زاهدی را به‌عنوان مهاجم اصلی در ترکیب تیمش قرار می‌داد، با بهتر شدن شرایط جسمانی باهویی از این بازیکن در ترکیب اصلی استفاده می‌کند. این بازیکن در دیدار با صنعت نفت هم در ترکیب سرخ‌پوشان بود اما موفق به گلزنی نشد.

پرسپولیس در این دیدار پیراهن دوم خود به رنگ سفید را بر تن می‌کند و استقلال تاجیکستان نیز لباس اصلی قرمزرنگ خود را خواهد پوشید.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از