حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/04/31 شمسی | 2024/07/21 میلادی

جانشین پورعلی‌گنجی در تیم ملی ایران مشخص شد

جانشین پورعلی‌گنجی در تیم ملی ایران مشخص شد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تصمیم خود برای جایگزینی بازیکن مصدوم قلب دفاع این تیم در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را گرفته است.

به گزارش سفیرافلاک، مرتضی پورعلی‌گنجی پس از مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی در جریان دیدار دوستانه تیم ملی ایران و قطر در فینال تورنمنت چهارجانبه اردن زیر تیغ جراحی رفت تا نقاهت ۶ ماهه او برای درمان این آسیب‌دیدگی به‌طور رسمی آغاز شود.

 پورعلی‌گنجی که دنبال سومین حضور در جام ملت‌های آسیا با پیراهن تیم ملی ایران بود حالا باید مقابل تلویزیون نشسته و دیدارهای این تیم و باشگاهش پرسپولیس را تماشا کند.

انتخاب جانشین پورعلی‌گنجی در تیم ملی ایران تبدیل به یکی از سوژه‌های چند روز اخیر فوتبال ایران شده تا از مجید حسینی بازیکن کایسری اسپور ترکیه به‌عنوان نفر جدید در اردوهای پیش روی تیم ملی ایران یاد شود. این در حالی است که امیر قلعه‌نویی ترجیح می‌دهد امین حزباوی و سامان فلاح را همچنان به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت کند تا ضمن جوان‌گرایی بتوانند خود را برای حضور در قلب دفاع تیم ملی ایران آماده کنند.

 

جانشین پورعلی‌گنجی در تیم ملی ایران مشخص شد

حزباوی که تبدیل به بازیکن اصلی السد در لیگ ستارگان قطر شده است در اردوهای سال جاری تیم ملی ایران نیز حضورداشته اما فرصت بازی پیدا نکرده است بااین‌حال گزینه اول کادر فنی تیم ملی ایران برای جانشینی پورعلی گنجی است. ضمن اینکه مجید حسینی و سامان فلاح نیز احتمالاً دعوت خواهند شد اما پس از شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان از حزباوی به‌عنوان گزینه اصلی حضور در قلب دفاع تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا یاد می‌شود.

 

تیم ملی ایران در گروه C مقدماتی جام ملت‌های آسیا با امارات، هنگ‌کنگ و فلسطین هم‌گروه است.

 

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از