حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/12 شمسی | 2024/03/02 میلادی

خروج طارمی از زیر فشار انتقادات

خروج طارمی از زیر فشار انتقادات

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو با زدن سومین گل خود در فصل جاری لیگ پرتغال از زیر فشار انتقادات خارج شد و شرایط روحی بهتری برای ادامه رقابت‌ها پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، مهدی طارمی که یکی از امیدهای تیم ملی فوتبال ایران برای موفقیت در جام ملت‌های آسیاست، پس‌ازآنکه در دیدار برابر بارسلونا گلش مردود اعلام شد و نتوانست از زیر فشار انتقادات خارج شود، شنبه‌شب با گلزنی برابر پورتو به خواسته‌اش رسید و حالا باانگیزه و روحیه بهتری برای همراهی تیم ملی ایران آماده می‌شود.

تیم فوتبال پورتو شنبه‌ شب در رقابت‌های لیگ برتر پرتغال به مصاف تیم فامالیسائو رفت و با گلزنی و درخشش مهدی طارمی حریف خود را ۳ بر صفر شکست داد که مهاجم تیم ملی ایران توانست گل دوم تیمش را وارد دروازه حریف کند.

طارمی که این فصل نتوانست بود برخلاف فصول گذشته در گلزنی برای تیم پورتو موفق باشد و به همین خاطر تحت‌فشار انتقادات قرار داشت، در دقایق اضافه نیمه اول با فراری عالی و ضربه‌ای دقیق گل دوم تیمش را به ثمر رساند که سومین گل او در این فصل به شمار می‌رود.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پس از به ثمر رساندن این گل به سمت نیمکت نشینان رفت و سرخیو کونسیسائو سرمربی پورتو را در آغوش گرفت و چند لحظه‌ای بغض کرد. طارمی به خاطر انتقاداتی که از او صورت گرفته بود تحت‌فشار بود اما کونسیسائو قبل از این دیدار او را موردحمایت قرار داده بود.

ادامه درخشش طارمی در این دیدار هرچند با گل همراه نبود اما در دقایق پایانی بازی او با پاس در عمق خود زمینه‌ساز گل سوم پورتو شد تا شب خوبش را در لیگ پرتغال تکمیل کند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از