حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/12 شمسی | 2024/03/02 میلادی

خط‌ و نشان استقلال برای پرسپولیس

خط‌ و نشان استقلال برای پرسپولیس

باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای ضمن اعلام شکایت از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، این باشگاه را به پاسخ تند در صورت تکرار اظهارات مسئولانش تهدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، رسانه باشگاه استقلال با انتشار متنی در این مورد نوشت: در پی اظهارنظر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پیگیری شکایت بی‌اساس از باشگاه استقلال، به‌رغم دستور اکید وزیر محترم ورزش و جوانان به هر دو باشگاه مبنی بر پرهیز از هرگونه اظهارنظر درباره باشگاه رقیب، باشگاه استقلال ضمن اعلام شکایت از رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

درحالی‌که وزیر محترم ورزش و جوانان طی یک دستور ویژه از ارکان هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خواسته از هرگونه اظهارنظر در خصوص باشگاه رقیب خودداری کنند و هر دو باشگاه را از رفتار و گفتار تنش‌زا که موجب تحریک هواداران رقیب شود، بر حذر داشته، متأسفانه باشگاه پرسپولیس همچنان اصرار دارد بی‌توجه به توصیه مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، با اظهارنظر درباره پیگیری شکایت بی‌اساس از باشگاه استقلال، خاطر هواداران فهیم استقلال را آزرده سازد.

این بار پس از حرف‌های عجیب حسین بادامکی، معاون باشگاه پرسپولیس، رضا درویش مدیرعامل این باشگاه از پیگیری شکایت علیه استقلال خبر داده و بازهم درباره باشگاه رقیب اظهارنظر کرده است.

با توجه به توصیه مقام محترم وزارت و با استناد به در پیش بودن شهرآورد پیش رو که باشگاه استقلال علاقه‌مند‌است در کمال آرامش و به‌دوراز تنش برگزار شود، از پاسخگویی به ادعاهای واهی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خودداری می‌کند اما باشگاه استقلال ضمن شکایت از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، از رکن قضایی فدراسیون فوتبال و حراست محترم این مجموعه می‌خواهد با باشگاه پرسپولیس به دلیل زیر پا گذاشتن دستورالعمل مشترک وزیر محترم ورزش و جوانان برخورد کنند.

بدیهی است در صورت تکرار این رویه غلط و انجام هرگونه رفتار دیگری که منجر به آزار هواداران استقلال شود، باشگاه استقلال این رفتار تنش‌زا و ناپسند باشگاه رقیب را بی‌پاسخ نمی‌گذارد، چراکه باشگاه استقلال، همان اندازه که خود را در قبال قوانین، پاسخگو و مسئول می‌داند، موظف به دفاع از حق‌وحقوق هواداران محترم استقلال است و نمی‌تواند بیش از این سکوت اختیار کند.

همچنین باشگاه استقلال شکایت از ارکان باشگاه پرسپولیس به دلیل اظهارنظر نسنجیده پیرامون باشگاه استقلال را حق قانونی خود می‌داند و شکایت از مدیرعامل و معاون باشگاه پرسپولیس را در ارکان قضایی فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد کرد.

باشگاه استقلال امیدوار است باشگاه رقیب اجازه بدهد رقابت درون زمین فوتبال پیگیری شود و دست از تکرار این شیوه تنش‌زا بردارد.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از