حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی

زمان عقد قرارداد طارمی با اینتر مشخص شد

زمان عقد قرارداد طارمی با اینتر مشخص شد

رسانه ایتالیایی خبر داد مهدی طارمی با عقد قراردادی ۳ ساله و به‌عنوان بازیکن آزاد در حالی راهی تیم اینتر خواهد شد که تیم میلان هم خواستار جذب این بازیکن ایرانی بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو در سال‌های اخیر با پیراهن این تیم توانسته خوش بدرخشد و فصل گذشته با ۲۲ گل زده عنوان آقای گلی مسابقات لیگ فوتبال پرتغال را از آن خود کرد.

درخشش طارمی باعث دیده شدن او شد و باشگاه‌های مطرح اروپایی خواستار جذب این بازیکن شدند. در همین خصوص مدیران باشگاه اینتر مذاکرات مثبتی را با طارمی و نماینده او داشته‌اند و با توجه به اتمام قرارداد این بازی با باشگاه پورتو در تابستان سال آینده او می‌تواند به‌طور رایگان راهی اینتر شود.

رسانه‌های ایتالیا در خبری اعلام کرد:ند نمایندگان باشگاه اینتر با نماینده مهدی طارمی به توافقات نهایی دست‌یافته‌اند و در خصوص مدت قرارداد و میزان دستمزد هر دو طرف به تفاهم رسیدند. مهدی طارمی اکنون همراه با تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ حضور دارد و قرار است پس از پایان مسابقات ایران در این جام قرارداد خود با این باشگاه ایتالیایی را رسماً امضا کند. مدت‌زمان قرارداد طارمی با اینتر به مدت سه سال و به ارزش ۳ میلیون یورو در هرسال خواهد بود که باوجود آپشن این رقم به ۳.۵ میلیون یورو هم افزایش پیدا می‌کند.

پیش از اینتر باشگاه میلان هم خواستار به خدمت گرفتن این بازیکن ایرانی بود و می‌توان گفت اینتر دربی نقل و انتقالات را از میلان برد.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از