حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/03/06 شمسی | 2024/05/26 میلادی

۳ کماندار ایران به نیمه‌نهایی صعود کردند

۳ کماندار ایران به نیمه‌نهایی صعود کردند

مسابقات پاراتیروکمان بازی‌های پاراآسیایی با صعود ۳ کماندار ایران به مرحله نیمه‌نهایی پیگیری شد.

به گزارش سفیرافلاک، مسابقات پارتیروکمان بازی‌های پاراآسیایی امروز سه‌شنبه با برگزاری دیدارهای مرحله حذفی پیگیری شد.

در این روز از مسابقات علی سینا منشازاده در یک شانزدهم نهایی مسابقات کامپوند به مصاف نماینده هنگ‌کنگ رفت و با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۳۳ به پیروزی رسید. وی در یک‌هشتم نهایی به مصاف نماینده ژاپن رفت و با نتیجه ۱۴۸ بر ۱۳۸ به پیروزی رسید. منشازاده در یک‌چهارم نهایی به مصاف نماینده چین رفت و پس از تساوی ۱۴۴ -۱۴۴ در تیر طلایی موفق به شکست این حریف شد و راهی نیمه‌نهایی شد. وی روز جمعه در نیمه‌نهایی به مصاف کمانداری از اندونزی می‌رود.

هادی نوری در یک‌هشتم نهایی مسابقات کامپوند به مصاف کمانداری از کره‌جنوبی رفت و با نتیجه ۱۴۳ بر ۱۳۷ به برتری رسید. نوری در یک‌چهارم نهایی به مصاف نماینده هند رفت و با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۳۷ شکست خورد و از صعود به نیمه‌نهایی بازماند.

محمدرضا عرب عامری در یک‌هشتم نهایی مسابقات ریکرو به مصاف کمانداری از مغولستان رفت و با نتیجه ۷ بر ۳ به پیروزی رسید. وی در یک‌چهارم نهایی به مصاف نماینده ژاپن رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد از صعود به نیمه‌نهایی بازماند.

غلامرضا رحیمی دیگر نماینده کشورمان در یک‌هشتم نهایی مسابقات ریکرو به مصاف کمانداری از هند رفت و با نتیجه ۶ بر ۲ به برتری رسید. رحیمی در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف نماینده چین‌تایپه رفت و با نتیجه ۷ بر ۳ به پیروزی رسید و راهی نیمه‌نهایی شد. وی روز جمعه در نیمه‌نهایی به مصاف کمانداری از چین می‌رود.

محمدرضا زندی در ماده W1 یک‌چهارم نهایی با نتیجه ۱۳۶ بر ۱۲۹ به برتری رسید و راهی نیمه‌نهایی شد. زندی شنبه و در نیمه‌نهایی به مصاف کمانداری از چین می‌رود.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از