حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی
معاون رئیس‌جمهور:

سپاه نشان داد در برابر تهدیدات جدی است

سپاه نشان داد در برابر تهدیدات جدی است

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به موشک‌باران مقر تروریست‌ها توسط سپاه پاسداران گفت: این اقدام سپاه کار بسیار ارزنده‌ای بود و نیروهای مسلح ما با این اقدام قاطع نشان دادند در مقابله با تهدیدات جدی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به موشک‌باران مقر تروریست‌ها توسط سپاه پاسداران اظهارداشت: بعد از حوادث تروریستی در کرمان و شهادت برخی از فرماندهان ایرانی و غیر ایرانی جبهه مقاومت در عملیات تروریستی در سوریه و عراق، این مطالبه از سوی مردم بود که باید پاسخ قاطعی به این اقدامات داده شود.

وی افزود: ما از قبل می‌دانستیم که داعش ساخته‌وپرداخته آمریکا، غرب و رژیم صهیونیستی است و آنها در سوریه و عراق حضور داشتند و پایگاه‌هایی برای آموزش این افراد در برخی کشورهای همسایه وجود داشت.

حسینی با اشاره به مراکز جاسوسی صهیونیست‌ها در برخی از مناطق و کشورهای همسایه تصریح کرد: بارها اعلام‌شده که کشورهای همسایه باید مراقبت کنند و وقتی اقدامی از سوی تروریست‌ها صورت می‌گیرد طبیعی است که جمهوری اسلامی به‌عنوان حمایت از حقوق مردم پاسخ دهد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به موشک‌باران مقر تروریست‌ها توسط سپاه پاسداران گفت: این اقدام سپاه کار بسیار ارزنده‌ای بود. برخی‌ها احساس می‌کردند هشداری که فرماندهان سپاه و نیروهای مسلح ما دادند برای این است که مردم دلخوش باشند و اقدامی نخواهد شد ولی نیروهای مسلح با این اقدام قاطع نشان دادند حرفی که گفته می‌شود جدی است.

وی در پایان اظهار داشت: ایران الآن از یک اقتداری برخوردار است و هر اقدامی توسط مخالفان و دشمنانی که توسط غربی‌ها و رژیم صهیونیستی انجام می‌شود؛ قطعاً پاسخ کوبنده‌ای را دریافت خواهد کرد.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از