حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/04/31 شمسی | 2024/07/21 میلادی

عنوان چهارم لرستان در مسابقات کشتی نوجوانان کشور

عنوان چهارم لرستان در مسابقات کشتی نوجوانان کشور

تیم کشتی آزاد نوجوانان استان لرستان با کسب دو نشان طلا و یک برنز در جایگاه چهارم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان کشور قرار گرفت.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی هیات کشتی استان لرستان، در این رقابت‌ها که هجدهم و نوزدهم آبان در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد،‌ امیرحسین محمدی‌مقدم در وزن ۴۸ کیلوگرم و ابوالفضل کوشکی در وزن ۵۱ کیلوگرم موفق به کسب نشان طلا و عنوان قهرمانی شدند.

همچنین شایان ابوالفتحی در وزن ۸۰ کیلوگرم سوم شد و نفرات برتر هر وزن به اردوی تیم ملی نوجوانان ایران دعوت می‌شوند که با این نتایج، لرستان در اردوی تیم ملی آزاد نوجوانان ایران دو نماینده خواهد داشت.

از نکات دیگر این رقابت‌ها این است که بعد از تیم‌های مازندران و تهران که با سه طلا به عناوین قهرمانی و نایب‌قهرمانی رسیدند، لرستان با کسب دو مدال طلا سومین تیم به لحاظ ارزش مدالی محسوب می‌شود.

 لرستان در مجموع مسابقات ۸۵ امتیاز به دست آورده و پس از تیم‌های مازندران با۱۸۰، تهران با ۱۵۵ و همدان با ۱۱۰ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

 در سایر وزن‌ها و در ۶۵ کیلوگرم پارسا حسنوند هفتم و دانیال بهادری در ۹۲کیلوگرم دهم شد.

 پس از لرستان نیز البرز با ۸۰ امتیاز پنجم، توابع تهران با ۷۲ امتیاز ششم، خراسان رضوی با ۶۹ امتیاز هفتم، قزوین با ۴۴ امتیاز هشتم، کرمانشاه با ۴۱ امتیاز نهم و گیلان با ۴۰ امتیار دهم شدند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از