حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/09/12 شمسی | 2023/12/03 میلادی
استاندار لرستان:

لرستان، معین امنیت در استان‌های مرزی است

لرستان، معین امنیت در استان‌های مرزی است

استاندار لرستان گفت: لرستان، معین تامین امنیت در استان‌های مرزی هم‌جوار خود است.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از  روابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار در جلسه شورای تامین استان اظهارداشت: لرستان با شعاع چند ۱۰ کیلومتری خارج از مرزهای استان در تامین امنیت، انسجام ملی و وحدت کشور همواره نقش آفرین بوده است.

وی افزود: یکی از ظرفیت‌های مهم استان مولفه‌های سیاسی، اجتماعی و جغرافیایی آن است و اثرگذاری لرستان در امنیت ملی و کشور به واسطه اشتراکات قوی و مستحکم مولفه‌های هویتی ایرانی و صد درصد شیعی بودن است.

استاندار لرستان عنوان کرد: با الگوی دولت، ملت و نظام‌سازی طی چند دهه گذشته در راستای آرمان‌های انقلاب و نظام در استان شکل گرفته و همچنان جریان دارد.

وی به اغتشاشات سال گذشته و حضور پرشور مردم لرستان در صحنه مقابله با آن اشاره کرد و گفت: با ظرفیت‌هایی که در بطن جامعه و مردم غیور لرستان وجود دارد، در جریان اغتشاشات سال گذشته استان کمترین خسارت را متحمل شد.

استاندار لرستان تاکید کرد: امنیت استان مرهون همدلی بین مردم، مدیران، نهادهای انقلابی، نیروی انتظامی، سربازان گمنام امام زمان(عج)، سپاه و بسیج است که اجازه بروز هیچگونه بحرانی را در این خطه نمی‌دهد. 

زیویار همچنین به از خودگذشتگی، ایثار و همراهی مردم و مسئولان اجرایی، نظامی و انتظامی با دستگاه قضا در جریان اغتشاشات سال گذشته اشاره و تصریح کرد: با توکل بر خدا و بهره‌گیری از ظرفیت‌های وحدت‌گرایانه، آن توطئه‌ها نقش برآب شدند.

وی به دستاوردهای دولت سیزدهم در لرستان اشاره کرد و گفت: ایجاد بیش از ۴۰ هزار شغل براساس سامانه رصد و ارتقا و احیای ده‌ها مرکز تولیدی و صنعتی از جمله خودروسازی، نساجی، صنایع غذایی و تولید شیرخشک تنها نمونه‌های کوچکی از این خدمات و دستاوردهاست.

استاندار لرستان با اشاره به اقدام وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی در بمباران بیمارستان غزه، تصریح کرد: این اقدام وحشیانه و غیرانسانی سرآغازی برای نابودی رژیم جعلی صهیونیستی خواهد بود و با وعده الهی نسل جدیدی از نهضت مقاومت شکل گرفته است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از