حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1403/01/30 شمسی | 2024/04/18 میلادی
نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

مشارکت مردم در انتخابات انبوه و متراکم است

مشارکت مردم در انتخابات انبوه و متراکم است

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: وقتی مردم دیدند دشمنان ما هدفشان کاهش مشارکت در انتخابات است مانند روز ۲۲ بهمن حضور انبوه و متراکم را رقم زدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرافلاک، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی عصر امروز در محل ستاد انتخابات لرستان در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: ملت بصیر و آگاه ایران پایه‌گذار انقلاب اسلامی بوده و نهادهای قانونی براساس انتخاب مردم شکل گرفته است‌.

وی افزود: وقتی مردم دیدند دشمنان ما هدفشان کاهش مشارکت در انتخابات است مانند روز ۲۲ بهمن حضور انبوه و متراکم را رقم زدند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان تصریح کرد: انتخابات مانند نمازجمعه یک عبادت جمعی، شکوه، عظمت و افتخار برای اسلام و مسلمانان است، اگر کسی در امور مهم مسلمانان از خود ضعف نشان دهد و در انتخابات شرکت نکند مرتکب حرام شرعی شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی بیان کرد: امام راحل اجازه ندادند یک روز انتخابات به تأخیر بیفتد شکر این نعمت به حضور باشکوه و انتخاب فرد شایسته است‌، نماینده‌ای که انتخاب می‌شود نماینده همه مردم است و نباید بین مردم تبعیض قائل شود.

وی عنوان کرد: امروز مردم مشارکت را انجام خواهند داد و افرادی که وظیفه برقراری امنیت و سلامت انتخابات را برعهده دارند از آرا مردم صیانت کامل به عمل بیاورند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: امنیت در حوزه‌های انتخابیه برقرار است، اگر افرادی امنیت را مخدوش کنند دستگاه‌های قضایی، انتظامی و امنیتی مطابق تخلف صورت گرفته طبق قانون عمل خواهند کرد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از