حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/04/31 شمسی | 2024/07/21 میلادی
فرازی از وصیتنامه شهید ذبیح‌الله دانیالی؛

وحدت را حفظ و از تفرقه بپرهیزید

وحدت را حفظ و از تفرقه بپرهیزید

شهید ذبیح‌الله دانیالی در وصیتنامه خود نوشته است: اتحاد، وحدت و یکپارچگی را حفظ کنید و از تفرقه بپرهیزید.

به گزارش سفیرافلاک، در وصیتنامه شهید ذبیح‌الله دانیالی آمده است: به نام خداوند یکتا که آدمی را خلق نمود تا در این جهان زندگی کند و در قبال صرف نعمات الهی خداوند را شکر و سپاس گوید.

و با سلام بر دوازدهمین چهره نورانی از نسل معصوم حضرت مهدی موعود عجل‌الله و با سلام بر رهبر بزرگوار جمهوری اسلامی ایران، این سد راه مستکبرین جهان حضرت امام خمینی.

الَّذینَ آمَنُوا وَ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا فی سَبیلِ الله بِأَمْوالِهِمْ وَ أنْفُسِهِمْ أعْظَمُ دَرَجَةً عِنْدَ اللهِ وَ أُولئِکَ هُمُ الْفائِزُونَ.

خدمت پدر و مادر عزیزم: سلام علیکم

پدرم اکنون که جنگ اسلام بر کفر گسترش یافته بر شیعیان واجب است که راه حسین که همان راه آزادی و شهادت بود پیشه کنیم تا مبادا ظالم و کافر بر ما شیعیان اهل اسلام پیروز شود.

مادرم بنده به منظور لبیک گفتن به رهنمودهای پیامبرگونه امام عزیز و به خاطر انتقام خون شهیدان عزیزمان عهد نمودم تا آخرین قطره خونم به زمین ریخته شود در مقابل قسم خورده‌های بعث بمانم و از اسلام عزیز دفاع نمایم و ممکن است در این راه جان ناقابلم فدای رهبر کبیر انقلاب و اسلام عزیز شود.

تنها خواهشی که از شما و خانواده عزیزم دارم در شهادتم صبور باشید و افتخار کنید که توانسته‌اید با هدیه فرزندتان دین خود را به اسلام ادا نمائید.

صحبتی دارم با آشنایان و همکلاسان و دوستان عزیزم: برادران عزیز، اتحاد و وحدت و یکپارچگی را حفظ کنید و از تفرقه بپرهیزید که تنها راه نفاق، جدایی است و همچنین شتافتن به سوی شهر عارفان(جبهه‌های نور علیه ظلمت) را فراموش نکنید که بسیجی فریاد می‌زند: شهادت مرگ نیست، رسالت است، مردن نیست متولد شدن است.

هموطنان: مبادا روح شهیدی به یکی از دستگاه‌های ملتی و دولتی نظر کند و آنجا را مملو از جوانان حزب‌اللهی نبيند. برادران با وفا و لبیک‌گویان سید الشهداء(ع) دعا برای امام عزيزمان را فراموش نکنید و امام را تنها نگذارید و بدانید در چه عصر و زمانی می‌باشید زمانی که هیچ قلم و کاغذی نمی‌تواند آن را توصیف کند. بر شما بشارت باد این لطف الهی.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از