حالت تاریک
  • سه‌شنبه, 1403/03/01 شمسی | 2024/05/21 میلادی
مدیرکل سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری لرستان:

برنامه اقتصادی مبتنی بر شعار سال تهیه می‌شود

برنامه اقتصادی مبتنی بر شعار سال تهیه می‌شود

مدیرکل سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری لرستان گفت: برنامه امسال رشد اقتصادی استان مبتنی بر اهداف شعار سال تهیه می‌شود.

محمدحسین جناب در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران طی چند سال اخیر در نامگذاری شعار سال بر تولید تاکید بسیار ویژه‌ای دارند از همین رو برنامه رشد اقتصادی یک‌ساله استان مبتنی‌ بر اهداف شعار سال تهیه می‌شود.

وی افزود: برهمین اساس کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان با حضور کلیه دستگاه‌های اجرایی با موضوع برنامه‌های ویژه امسال با هدف تحقق شعار سال برگزار شد.

مدیرکل سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری لرستان تصریح کرد: برای تمرکز بیشتر جهت تحقق شعار سال مقرر شد برنامه رشد اقتصادی استان با هدف دست‌یابی رشد اقتصادی و راه‌اندازی پروژه‌های بزرگ اقتصادی استان با تکیه بر سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، تامین زیرساخت‌ها با استفاده از بودجه دولتی در قالب اعتبارات ملی و استانی و همچنین تامین مالی طرح‌ها با استفاده از منابع تبصره‌ای بودجه سال ۱۴۰۳ و استفاده از منابع مالی سیستم بانکی، اوراق گواهی سپرده و تامین مالی از طریق بورس به انجام برسد.

جناب بیان کرد: برنامه رشد اقتصادی استان پروژه‌محور بوده و با هدف‌گذاری مشخص مبتنی بر ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی استان تهیه و با دست‌یابی به این اهداف گام‌های بلندی در راستای ایجاد تولید پایدار، اشتغال مولد و... در استان برداشته می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه دستگاه‌ها تا اردیبهشت ماه سال جاری با محوریت معاونت اقتصادی استانداری و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهیه خواهد شد، گفت: تلاش زیادی صورت می‌گیرد تا در راستای تحقق شعار سال اقدامات خوبی انجام شود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از