حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی

زمان معرفی سرمربی تیم ملی والیبال مشخص شد

زمان معرفی سرمربی تیم ملی والیبال مشخص شد

سرپرست فدراسیون والیبال مذاکره با سه گزینه خارجی مدنظر این فدراسیون برای نشستن روی نیمکت تیم ملی را در دستور کار قرار داده و قرار از بین آن‌ها و یک گزینه ایرانی، سرمربی تیم ملی معرفی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ۱۴ آذرماه در حکمی وحید مرادی را به‌عنوان سرپرست فدراسیون والیبال منصوب کرد تا وی به‌عنوان جانشین محمدرضا داورزنی امور فدراسیون را زیر نظر بگیرد.

سرپرست فدراسیون والیبال در نخستین روز هفته در جلسه هم‌اندیشی والیبال ساحلی با شرکت مدیران عامل باشگاه‌های فعال شرکت کرد و ضمن بررسی نقاط ضعف و قدرت این رشته جذاب، تهیه برنامه مدون راهبردی را در دستور کار رضا بحریه به‌عنوان سرپرست کمیته ساحلی قرار داد.

مهم‌ترین موضوع این روزهای والیبال انتخاب سرمربی تیم ملی مردان والیبال ایران از بین سه گزینه خارجی و یک گزینه داخلی است که وحید مرادی به‌دوراز جریان‌های رسانه‌ای و غیر رسانه‌ای، در هفته گذشته با بررسی اجمالی و مذاکرات انجام‌شده درباره گزینه‌ها و جلسات مشورتی متعدد آنلاین و حضوری با برخی از متخصصین اهالی والیبال، بازیکنان و پیشکسوتان، مذاکره با گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال کشورمان را به‌صورت جدی آغاز کرد تا پیش از پایان دی‌ماه از نام سرمربی تیم ملی والیبال مردان ایران رونمایی کند.

وحید مرادی سرپرست فدراسیون والیبال هفته گذشته جلسه‌ای آنلاین با یکی از گزینه‌های اصلی نیمکت تیم ملی ایران برگزار کرد و عصر روز گذشته (یکشنبه سوم دی‌ماه) نیز در جلسه‌ای یک‌ساعته با لورنزوتی به‌صورت مستقیم به گفت‌وگو با وی پرداخت و طرفین در خصوص شرایط و اهداف همکاری مذاکراتی جدی را انجام دادند.

جلسات آنلاین مرادی با دو گزینه‌ی دیگر ازجمله ویتال هاینن تا پایان این هفته ادامه پیدا خواهد کرد و هفته آینده با تشکیل دو جلسه کمیته مشورتی و کمیته فنی با ساختاری جدید و با قبول مسئولیت و تعهد اجرایی به‌صورت جدی‌تر و تخصصی‌تر از سوی افراد غیر ذی‌نفع چهار گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال کشورمان موردبررسی قرار خواهند گرفت و در پایان گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران مشخص و اعلام خواهد شد.

این در حالی ست که با پایان مرحله رفت لیگ برتر والیبال مردان ایران در روز گذشته، مرادی روز چهارشنبه ششم دی‌ماه در نشستی با حضور مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری نیز به بررسی دور رفت و آسیب‌شناسی این رقابت‌ها می‌پردازد تا هماهنگی‌های لازم برای برگزاری هر چه‌بهتر این مسابقات در مراحل برگشت و پلی‌آف انجام شود تا روزهای شلوغ مرادی در فدراسیون والیبال به‌عنوان سرپرست پرکارتر از همیشه شود.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از