حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1402/12/10 شمسی | 2024/02/29 میلادی
عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب:

شورای ائتلاف محور وحدت نیروهای انقلابی است

شورای ائتلاف محور وحدت نیروهای انقلابی است

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: شورای ائتلاف به‌عنوان محور وحدت نیروهای انقلابی در کشور عمل خواهد کرد و تمام تلاش خود را برای گرم‌تر کردن فضای انتخابات و تشکیل یک مجلس انقلابی به کار خواهد بست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، اسماعیل کوثری عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جلسات و همایش‌هایی که نیروهای انقلابی در این ایام برگزار می‌کنند اثرات بسیار زیادی دارد و باعث هماهنگ‌تر شدن نیروهای انقلابی با یکدیگر و بررسی مسائل روز می‌شود.

وی افزود: نیروهای انقلابی باید مباحثی را که در تهران همایش‌های تهران برگزار می‌شود را به شهرستان‌ها هم منتقل کنند و گفتمان نیروهای انقلاب در کشور گسترش پیدا کند.

عضوی شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب در ادامه گفت: حضور و هماهنگی نیروهای انقلابی با یکدیگر در تهران و شهرستان‌ها باعث افزایش مشارکت می‌شود و این مشارکت باعث نشان دادن وحدت ملی به جهانیان می‌شود.

کوثری در پایان گفت: جبهه انقلاب و شورای ائتلاف به‌عنوان محور وحدت نیروهای انقلابی در کشور عمل خواهد کرد و تمام تلاش خود را برای گرم‌تر کردن فضای انتخابات و تشکیل یک مجلس انقلابی به کار خواهد بست.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از