حالت تاریک
  • شنبه, 1403/04/30 شمسی | 2024/07/20 میلادی
رئیس مجلس شورای اسلامی:

افسانه شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی به تاریخ پیوست

افسانه شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی به تاریخ پیوست

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جبهه غرب به رهبری آمریکا با تمام ظرفیت رسانه‌ای، مالی، نظامی و دیپلماتیک به پشتیبانی از جنایت‌ها ادامه می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه علنی امروز مجلس، اظهار داشت: در ابتدا شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را تسلیت می‌گویم و از همه محبین اهل بیت عصمت و طهارت که مراسم عزای‌ام‌المومنین را باشکوه هرچه تمام‌تر برپا داشتند تشکر می‌کنم.

وی افزود: جنایت‌های ضد انسانی رژیم صهیونیستی کودک‌کش علیه مردم بی‌دفاع غزه را محکوم می‌کنیم. جبهه غرب به رهبری آمریکا با تمام ظرفیت رسانه‌ای، مالی، نظامی و دیپلماتیک به پشتیبانی از این جنایت‌ها ادامه می‌دهد یادآوری کنم که تجربه این روزها به شما ثابت کرده است باشد که افسانه شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی به تاریخ پیوسته است.

قالیباف اظهار داشت: همه حمایت‌های شما نخواهد توانست این رژیم را از باتلاقی که در آن گرفتارشده است نجات دهد. تأکید می‌کنم که ادامه این منش ضد انسانی رسوایی فراگیر جهانی برای شما رقم خواهد زد. به‌گونه‌ای که حتی نزد ملت‌های خود بی‌آبرو خواهید شد.

وی گفت: به حاکمان و روسای کشورهای اسلامی و عربی یادآوری می‌کنم که شما در پیشگاه ملت‌های مسلمان در آزمون تاریخی قرار دارید و باید بدون شعارهای توخالی با اقدامات عملی وظیفه دینی، انسانی و ملی خود را انجام دهید. متأسفانه باید تصریح کنم که تاکنون در این آزمون سربلند بیرون نیامده‌اید و امیدوارم  در روزهای پیش‌رو با اقداماتی مؤثر گذشته را جبران کنید.

قالیباف تأکید کرد: جنایت تروریستی حمله به مقر انتظامی راسک و شهادت و مجروحیت جمعی از کارکنان غیور فراجا موجب تأثر فراوان شد. این حادثه را محضر فرماندهی معظم کل قوا، فرماندهان و کارکنان جان‌برکف فراجا به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان و خانواده‌های معزز آن شهیدان والامقام تسلیت و تعزیت می‌گویم.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر آنکه لازم است نیروهای امنیتی و انتظامی به‌فوریت و جدیت به شناسایی و برخورد با عوامل این شرارت اقدام کنند و مسببین این حادثه از عاملین و عامرین را به مجازات برسانند. ضروری است اقدامات لازم جهت تجهیز پاسگاه‌های مرزی و جلوگیری از تکرار این‌گونه جنایت‌ها صورت پذیرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون امنیت ملی ضمن رسیدگی به شناسایی و مجازات مسببین این جنایت گزارشی از امکانات و تجهیزات لازم تقویت امکانات دفاعی مقرهای انتظامی مرزی را ارائه دهد.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از