حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی
پیشکسوت گروه فوتبال استقلال تهران:

خطیر نباید اجازه ایجاد دوباره اختلافات را می‌داد

خطیر نباید اجازه ایجاد دوباره اختلافات را می‌داد

پیشکسوت گروه فوتبال استقلال تهران با اشاره اختلاف دوباره مدیریت باشگاه و سرمربی، گفت: خطیر به‌عنوان مدیرعامل نباید اجازه می‌داد اختلافات گذشته بار دیگر تکرار شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، ستار همدانی در خصوص وضعیت تیم فوتبال استقلال تهران پیش از آغاز مسابقات جام حذفی و نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال کشورمان اظهار داشت: مشکلات استقلال برای امروز و دیروز نیست و چنین اختلافاتی بین مدیریت و سرمربی دودش تنها به چشم بازیکنان و هواداران می‌رود. در ابتدای فصل دیدید اختلافات زیاد چه بلایی به سر استقلال آورد اما رفته‌رفته این تنش‌ها فروکش کرد و مدیران هم دیدند که جواد نکونام چگونه تیم را به صدر جدول رساند در نیم‌فصل اول بالاتر از سایر رقبا نگهداشت.

وی افزود: مدیران این تلاش بازیکنان و کادر فنی را در نیم‌فصل اول دیدند اما متأسفانه‌بار دیگر به دلیل برخی اتفاقات که در ابتدای فصل هم شاهد آن بودیم رخ داد و آتش زیر خاکستر بار دیگر شعله‌ور شد. مدیریت باشگاه استقلال باید به‌گونه‌ای عمل می‌کرد تا مشکلات این‌چنینی تکرار نشود، در حال حاضر شرایط باشگاه به‌گونه‌ای است که باید آرامش را به تیم داد. امیدوارم در ادامه بار دیگر شاهد اتحاد همه در باشگاه باشیم تا به مشکل نخوریم.

پیشکسوت باشگاه استقلال تهران تأکید کرد: اگر تیم استقلال برای نیم‌فصل دوم تقویت نشود به مشکل می‌خورد و برنامه‌ریزی که برای قهرمانی دارد از بین نرود. امیدوارم هرچه سریع‌تر اختلاف‌ها بازهم پیش از شروع نیم‌فصل آرامش بین مدیریت و سرمربی ایجاد شود. اگر این اختلافات ادامه‌دار باشد بعید می‌دانم کسی دیگر بتواند این موضوع را خاتمه دهد.

همدانی با اشاره میانجیگری علیرضا دبیر در نیم‌فصل اول برای آشتی خطیر و نکونام گفت: آن زمان هم که این اتفاق افتاد ناراحت بودم چراکه استقلال بزرگ‌تر و پیشکسوت‌های بزرگی دارد، آن‌ها باید برای استقلال قدم بردارند. اینکه قصد و نیت دبیر خیر بوده است شکی در آن نیست و همه از او ممنونیم اما این بار دیگر فکر نکنم شخص ثالثی برای حل مشکل استقلال ورود کند این پیشکسوتان و بزرگان استقلال هستند که باید برای این تیم آستین بالا بزنند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از