حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/17 شمسی | 2023/12/08 میلادی
فرازی از وصیتنامه محمدرضا میرزایی؛

بهترین مرگ کشته‌شدن در راه خداست

بهترین مرگ کشته‌شدن در راه خداست

شهید محمدرضا میرزایی در وصیتنامه خود نوشته است: دنيا دار آزمايش و كشتزار آخرت است، هرکسی عاقبت مرگ را بچشد ولی مرگی بهتر از كشته‌شدن در راه خدا نیست.

به گزارش سفیرافلاک، در وصیتنامه شهید محمدرضا میرزایی آمده است: با درود و سلام به آقا امام زمان(عج) اين منجی عالم بشريت و با درود و سلام به نايب برحقش امام امت خمينی عزيز اين اسوه تقوا و با درود و سلام به ارواح طيبه شهدا از صدر اسلام تا جنگ تحميلی.

وصيتنامه خويش را با زبانی الكن و عقلی ناقص اما با دلی مملو از عشق و محبت به الله به شرح ذيل به سمع مبارک عزيزان می‌رسانم.

خدايا تو را سپاس می‌گويم كه به حقير توفيق جبهه آمدن و شهادت عنايت فرمودی. خدايا تو را شكر می‌گويم كه به بنده عاصی توفيق عنايت نمودی كه به ندای هل من ناصر ينصرنی سرور شهيدان حسين بن علی(ع) بعد از قرن‌ها لبيک گويم و بگويم ای حسين مظلوم گرچه بنده حقير در آن برهه زمانی نبودم كه تو را در حد توان خود ياری كنم اما اكنون به ياری فرزند تو در عصر حاضر شتافتم و اميد است مرا نوميد از درگاهت مرانی و مرا در زمره شهدا راه حق و حقيقت به رسميت بشناسی.

الهی به اميد تو می‌آيم و توكلم بر توست و توسلم بر ائمه اطهارت(ع) و از تو می‌خواهم به پدر و مادر داغ ديده‌ام صبر در دنيا و بهشت در آخرت عنايت فرمايی.

حال عرايضی چند با شما دارم ای پدر و مادر بزرگوارم بدانيد دنيا دار آزمايش است، دنيا كشتزار آخرت است (الدنيا مزرعه‌الاخره) هركسی عاقبت مرگ را بچشد (كل نفس ذائقه‌الموت) پس كجاست مرگی بهتر از كشته شدن در راه خدا.

ای پدر ای مادر ای خواهر و ای همسر و ای فرزندان دلبندم مرا از صميم قلب حلال كنيد زيرا حقوق شما را طبق موازين اسلام عزيز رعايت نكردم و در ضمن پدر و مادر عزيزم حامد و ليلا و فاطمه را با تربيت اسلامی از همين سنين كودكی پرورش نمائيد.

به اميد به هدر نرفتن خون شهدا و پيروزی حق بر باطل. خدا حافظتان تا روز ديدار. از همه كساني‌كه حقی بر گردن حقير دارند و حقير نمی‌دانستم ذكر كنم طلب مغفرت می‌نمايم.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از