حالت تاریک
  • جمعه, 1402/12/04 شمسی | 2024/02/23 میلادی

پیشنهاد برزیل برای بازی تدارکاتی والیبال با ایران

پیشنهاد برزیل برای بازی تدارکاتی والیبال با ایران

تیم ملی والیبال نشسته برزیل که از تیم‌های حاضر در بازی‌های پارالمپیک است از ایران دعوت کرده به‌صورت رفت‌وبرگشت برگزارکننده دیدارهای تدارکاتی با یکدیگر باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، تیم ملی والیبال نشسته ایران که سهمیه بازی‌های پارالمپیک را در اختیار دارد از برزیل، دیگر تیم حاضر در این بازی‌ها پیشنهاد بازی تدارکاتی دریافت کرده است.

این پیشنهاد این‌گونه مطرح‌شده که دو تیم ملی ایران و برزیل سفری به کشور یکدیگر داشته و برگزارکننده دیدارهایی رفت‌وبرگشت باشند. هر یک از تیم‌ها هزینه بلیت خود را پرداخت کنند و سایر هزینه‌ها با تیم میزبان باشد.

برزیل در حالی پیشنهاد دیدار تدارکاتی با ایران را مطرح کرده که خود نیز برای حضور در بازی‌های پارالمپیک آماده می‌شود.

مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک با حضور هشت تیم برگزار می‌شود. فرانسه، ایران، بوسنی، چین، برزیل و آلمان تیم‌هایی هستند که تاکنون صاحب سهمیه شده‌اند.

تیم ملی والیبال نشسته ایران پیش‌ازاین چهار دعوت‌نامه دیگر هم دریافت کرده بود. بر این اساس قزاقستان از ایران دعوت کرده تا اردویی مشترک داشته باشد. بوسنی و آلمان به ترتیب اردیبهشت و تیر سال آینده میزبان تورنمنت‌هایی با حضور تیم‌های پارالمپیکی هستند و از ایران هم دعوت کرده‌اند. هند هم با تقبل تمام هزینه‌ها به‌جز هزینه بلیت، از ایران دعوت کرده تا در لیگ باشگاهی کشورش شرکت کند.

هفدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک ۷ تا ۱۸ شهریور سال آینده در پاریس برگزار می‌شود.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از